انجمن

مشکل دوتا بودن بعضی از برچسب ها.  (۴ نوشته)

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۵
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۲

یه مشکلی از چند روز قبل تو قرار دادن برچسب برای نوشته ها برام پیش اومده و اونم اینه که بعضی از برچسب هایی که نوشته های مختلف کاربرد دارن دوبار ساخته شدن , بهتره اینطور توضیح بدن که برفرض 5 تا نوشته بودن که تو اونها از برچسب اینترنت استفاده شده , نوع نگارش واژه اینترنت همه برای همه این 5 نوشته دقیقا یه جوره ولی نمی دونم چرا وقتی به قسمت مربوط به توده برچسب ها توجه می کنم دوبار واژه اینترنت آورده شده بطوریکه مثلا یکی از اونها به 2 و یکی دیگه هم به 3 نوشته مربوط می شه , آدرس هر دو هم دقیقا این شکلیه:
    http://نام سایت/tag/اینترنت
    چطوری یه همچین چیزی امکان داره؟
    البته من بعدش اون نوشته ها رو ویرایش کردم و به همشون همون برچسب اینترنت که بیشتر نوشته ها به اون مربوط بودن رو قرار دادم.
    راهی داره که بشه جلوی چنین مشکلاتی رو گرفت؟
    البته یه راهش اینه که از همیشه برای اضافه کردن برچسب های پرکاربردتر به نوشته از قسمت برچسب های محبوب استفاده کنم , غیر این راه دیگه ای نداره؟

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    ۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۷

مشکل رو که نفهمیدم چطور بوجود اومد ولی برای حلش همه اون نوشته هارو ویرایش و برچسب های مشکل دارشون رو عوض کردم , از این به بعد هم فکر کنم بهترین راه استفاده از همون برچسب های محبوب باشه.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۳

شاید مشکل استفاده از «ی» فارسی و «ي» عربی باشه!

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۷

دقیقا مشکل از همین بود ولی نمی دونم چرا , چون من برای نگارش هردو از یک سیستم و یک مرورگر استفاده کردم ولی این مشکل ایجاد شد , فونت پیشفرض بعضی وقتها همین نقص رو ایجاد می کنه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.