انجمن

چگونه نام اضافی سایت را حذف کنم  (۵ نوشته)

• AQUILA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۵ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۷

سلام دوستان . من تازه کارم و نمی دانم نام سایت را که بصورت اضافی روی عکس هدر سایت قرار گرفته و برروی تب براوزر هم دیده میشود چگونه بردارم که از عنوان سایت که در تب یا بالای براوزرها دیده میشود حذف نشود . یعنی عبارت سوزان - همیشه فروزان و گروه صنعتی سوزان که با خط سفید روی عکس هدر سایت دیده میشود و با نوشتن این عبارات در بخش تنظیمات ‍‍ورد‍ر‍‍‍پرس ضافه شده است .

سايت من :

http://www.soozanco.com

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۵ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۲:۵۰

از توی پرونده‌ی header.php مربوط به پوسته‌ای که استفاده می‌کنین.

• zarvan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۵

توی همون فایل که معرفی کردین کدوم عبارت رو باید دستکاری کرد : پوسته من پی سی دانلود هستش

• AQUILA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۶

zarvan گفت:
    توی همون فایل که معرفی کردین کدوم عبارت رو باید دستکاری کرد : پوسته من پی سی دانلود هستش

من که تو فایلی که گفته بودند ردیف ۱۹ و ۲۰ را ‍‍‍برداشتم پوسته ام هم starlight بود فكر كنم چند بار تست كني متوجه ميشي كدوما رو پاك كني فقط قبلش فايل رو دانلود كن و نگه دار يا متنش رو تو نوت پد كپي پيست كن و نگه دار تا اگه نشد برگردوني

• zarvan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۲۳

AQUILA گفت:

zarvan گفت:

من که تو فایلی که گفته بودند ردیف ۱۹ و ۲۰ را ‍‍‍برداشتم پوسته ام هم starlight بود فكر كنم چند بار تست كني متوجه ميشي كدوما رو پاك كني فقط قبلش فايل رو دانلود كن و نگه دار يا متنش رو تو نوت پد كپي پيست كن و نگه دار تا اگه نشد برگردوني

ممنون دوست عزیز
    من خیلی گشتم آخر سر فهمیدم که تو پوسته من باید فایل top.php رو ادیت می کردم
    الانم درست شد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.