انجمن

مشکل دسته ها  (۷ نوشته)

• mamin-j

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳

سلام، من یه مشکل مهم دارم اونم اینه که نوشته هایی که در دسته های سایت گذاشتم نمایش داده نمیشه.
    یعنی زمانی که روی لینک یه دسته کلیک می کنم ارور404 میده و میگه صفحه پیدا نشد و هیچ نوشته ای درون اون دسته نیست.

لطفا مرا راهنمایی کنید

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۴

درود .

پیوندیکتا رو به پیش فرض تغییر بدین و تست کنید . سپس مجددا به قبلی بازگردونید و فایل .htaccess رو بروزرسانی کنید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mamin-j
  • ecwir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۳

we have a fatal error in WordPress Catagory!

با سلام

اين مشکل مربوط به هسته مرکزی ورد پرس می باشد. هسته ورد پرس که با MySQL ارتباط برقرار می کند؛ قابليت ارتباط با جدول wp_term_taxonomy می باشد. شما اگر داخل بانک اطلاعاتی در phpmyadmin شويد می بينيد که اطلاعات شما در جدول wp_term_taxonomy دست نخورده است ولی در پيشخوان (داشبورد) ورد پرس نمی توانيد دسته ها را در قسمت نوشته های داشبورد ببينيد! همينطور نوشته هايی که در ابزارک دسته ها قبلاً نشانداده می شد هم اکنون نمی شود ديد! اين يک مشکل. تقريباً از ششم خرداد 92 مشکلات ديگری در ورد پرس هم مشاهده شده است! مثلاً من با آپلود يا دانلود کردن با FTP در افزونه ها مشکل پيدا کردم و با پيغام wp-content موجود نیست! مواجه شده ام
    در واقع اين مشکلات مربوط به هسته مرکزی ورد پرس می باشد.

آيا واقعاً ورد پرس با اينکه يک نرم افزار سايت ساز مبتنی بر مديريت محتوا است. دارای محدوديت ها و عدم پشتيبانی است!

من دارم روی اسکريپت ها و تگ های PHP آن کار می کنم. همکارانی که با اين مشکل مواجه شده اند و لطف به تازه کاران دارند، مرحمت کنند در جواب این راه حل مشکل رابا سورس کد PHP و نحوه تنظيم اين خطا در هسته ورد پرس ذکر نمايند ... ممنون از حس همکاری شما عزيزان.

ECW.IR
    مدير مرکز خدمات الکترونيک و رايانه غرب
    بیات
    info@ecw.ir
    +989370739107

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۵۶

ecwir گفت:
    ...
    بیات

از ارسال اسپم خودداری کنید.
    «هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.»

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۳

ecwir گفت:
    we have a fatal error in WordPress Catagory!

با سلام

اين مشکل مربوط به هسته مرکزی ورد پرس می باشد. هسته ورد پرس که با MySQL ارتباط برقرار می کند؛ قابليت ارتباط با جدول wp_term_taxonomy می باشد. شما اگر داخل بانک اطلاعاتی در phpmyadmin شويد می بينيد که اطلاعات شما در جدول wp_term_taxonomy دست نخورده است ولی در پيشخوان (داشبورد) ورد پرس نمی توانيد دسته ها را در قسمت نوشته های داشبورد ببينيد! همينطور نوشته هايی که در ابزارک دسته ها قبلاً نشانداده می شد هم اکنون نمی شود ديد! اين يک مشکل. تقريباً از ششم خرداد 92 مشکلات ديگری در ورد پرس هم مشاهده شده است! مثلاً من با آپلود يا دانلود کردن با FTP در افزونه ها مشکل پيدا کردم و با پيغام wp-content موجود نیست! مواجه شده ام
    در واقع اين مشکلات مربوط به هسته مرکزی ورد پرس می باشد.

آيا واقعاً ورد پرس با اينکه يک نرم افزار سايت ساز مبتنی بر مديريت محتوا است. دارای محدوديت ها و عدم پشتيبانی است!

من دارم روی اسکريپت ها و تگ های PHP آن کار می کنم. همکارانی که با اين مشکل مواجه شده اند و لطف به تازه کاران دارند، مرحمت کنند در جواب این راه حل مشکل رابا سورس کد PHP و نحوه تنظيم اين خطا در هسته ورد پرس ذکر نمايند ... ممنون از حس همکاری شما عزيزان.

ECW.IR
    مدير مرکز خدمات الکترونيک و رايانه غرب
    بیات
    info@ecw.ir
    +989370739107

کلا من سایت شمارو نفهمیدم چیه! این همه زیردامنه که توش هیچ چیز خاصی نیست.. موضوع سایت چیه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • ecwir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۴

aminem25197 گفت:

کلا من سایت شمارو نفهمیدم چیه! این همه زیردامنه که توش هیچ چیز خاصی نیست.. موضوع سایت چیه؟

ببينيد! ما از سال 1362 تاکنون از طراحی مدارات الکترونيک، کيت های آموزشی، آموزش طراحی مدارات الکترونيک و تعميرات بردهای الکترونيک، همکاری با سازمانها ارگانها وزارتخانه ها موسسات دولتی و خصوصی، تا سال 1386 و از آن به بعد طراحی نرم افزار ها و پروژه های اتوماسيون و شبکه نمودن ادارات و کارخانجات و موسسات جزئ افتخارات گروه ECW.IR می باشد.
    هم اکنون ECW.IR یعنی موسسه مرکز خدمات الکترونيک و رايانه غرب با داشتن کادر علمی مناسب و چندين مهندس و تکنسين و داشتن 91 وب سايت فعال در زمينه اتوماسيون و طراحی پرتالهای اداری با ورد پرس و ساير نرم افزار های سايت ساز مانند جوملا در حال فعاليت می باشد.
    اين گروه با بيش از ربع قرن تجربه در حال حاضر يکی از فعالترين موسسات web master می باشد.

با آرزوی اعتلای ايران عزيزمان
    ECW.IR Corp

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۰

ecwir گفت:
    ما از سال 1362 تاکنون از طراحی مدارات الکترونيک، کيت های آموزشی، آموزش طراحی مدارات الکترونيک و تعميرات بردهای الکترونيک، همکاری با سازمانها ارگانها ...

حال این پست شما چه ربطی به وردپرس دارد؟
    اگر با فرهنگ و قوانین وب سایت ها آشنایی داشته باشید خواهید دید که این پست شما بغیر از تبلیغ چیزی بیش نیست.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.