انجمن

مشکل با تصویر شاخص توی ادامه مطلب  (۶ نوشته)

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۵

ببخشید من قالبم انگار مشکل داره وقتی تصویر شاخص میزارم فقط توی صفحه اصلی نمایش میده ولی توی ادامه مطلب عکسی نمیاره !!!
    لطفا کمک کنید

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۹

درود .

خوب مشخصه که تصویر شاخص فقط برای مکان های خاصی نمایش داده میشه و شما باید کدی که برای تصویر شاخصتون در ایندکس به کار رفته رو در مکان مناسبی از single.php قرار بدین .

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۰

IMDe گفت:
    درود .

خوب مشخصه که تصویر شاخص فقط برای مکان های خاصی نمایش داده میشه و شما باید کدی که برای تصویر شاخصتون در ایندکس به کار رفته رو در مکان مناسبی از single.php قرار بدین .

واقعا ببخشید :D
    اگر میشه خودتون واسم درستش کنید من دو فایل index.php وsingle.php رو واستون آپلود کردم
    http://www.uploadtak.com/images/79_2.zip
    ;)

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۰

چک کردم کدش داخل هر دو هست اما شاید گزینه ی تنظیماتی داشته باشه ! کذ تصویر شاخص تو هر دو هست

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohammad061
  • mohammad061

آفلاین
    عضو
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۸

IMDe گفت:
    چک کردم کدش داخل هر دو هست اما شاید گزینه ی تنظیماتی داشته باشه ! کذ تصویر شاخص تو هر دو هست

منم این مشکل رو دارم
    http://forum.wp-persian.com/topic/23914
    توی نسخه دیگه که توسط یکی دیگه ترجمه شده بود این مشکل نبود ! فقط سر این نسخه ای که دارم و از سایت DBStheme گرفتم اینجوریه :D چون نسخه ی DBStheme هم شیک تره و هم سئو بالایی داره
    یکی از دوستان توی لینک بالا گفت باید فایل funcitons.php رو توی قالبت بزاری من گذاشتم ولی قالب ارور داد حالا ما هم بدجور گیچ شدیم :D
    میشه یه ایمیلی چیزی بدید تا در تماس باشیم اینجوری خیلی طول میکشه

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۶

mohammad061 گفت:

منم این مشکل رو دارم
    http://forum.wp-persian.com/topic/23914
    توی نسخه دیگه که توسط یکی دیگه ترجمه شده بود این مشکل نبود ! فقط سر این نسخه ای که دارم و از سایت DBStheme گرفتم اینجوریه :D چون نسخه ی DBStheme هم شیک تره و هم سئو بالایی داره
    یکی از دوستان توی لینک بالا گفت باید فایل funcitons.php رو توی قالبت بزاری من گذاشتم ولی قالب ارور داد حالا ما هم بدجور گیچ شدیم :D
    میشه یه ایمیلی چیزی بدید تا در تماس باشیم اینجوری خیلی طول میکشه

خیر ایمیل نمیتونم بدم شرمنده .
    بهتره در پست همین تم در سایت دی بی اس تم مطرح کنید و مشکل رو بهشون بگید . هر چی باشه قالب رو مدیر این سایت درش دست برده پس باید بدونه چه نوع سیستمی داره .
    موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.