انجمن

کمک فوری در بروزرسانی  (۹ نوشته)

• kingblog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۴

سلام
    من وردپرسم رو بروزرسانی کردم. حالا در قسمت نوشته ها نه ویرایشگر دیداری بالا میاد نه می توان پرونده چند رسانه ای آپلود کرد و کلا فیر فعال شده
    چی کار کنم؟
    از این کد در فایل confog.php استفاده کردم

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );

از افزونه هم استفاده کردم درست نمیشه.

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱

ممکن است به روز رسانی بصورت کامل انجام نگرفته باشد. از گزینه «راه اندازی مجدد» استفاده کرده و یا فایل ها را بصورت دستی آپلود کنید.
    تا اتمام این کار تمامی پلاگین ها را نیز غیر فعال نگه دارید

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    kingblog
  • kingblog

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹

این کار رو کردم درست شد. البته وقتی افزونه ckeditor-for-wordpress رو فعال می کنم، وقتی میخوام از مدیریت خارج بشم صفحه سفید میشه . غیر فعالش کردم.
    یه مشکل دیگه دارم اینه که همون طور که در شکل زیر میبینید آیکنی برای گذاشتن ادامه مطلب نیست. البته می دونم از چه کدی باید استفاده کرد ولی میخوام که آیکنش باشه .
    http://upload7.ir/images/30154941211495929207.jpg

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷

kingblog گفت:
    این کار رو کردم درست شد. البته وقتی افزونه ckeditor-for-wordpress رو فعال می کنم، وقتی میخوام از مدیریت خارج بشم صفحه سفید میشه . غیر فعالش کردم.
    یه مشکل دیگه دارم اینه که همون طور که در شکل زیر میبینید آیکنی برای گذاشتن ادامه مطلب نیست. البته می دونم از چه کدی باید استفاده کرد ولی میخوام که آیکنش باشه .
    http://upload7.ir/images/30154941211495929207.jpg

این افزونه جداگانه هست . بهتره از افزونه ی کامل ckeditor استفاده کنید . این ادیتور این گزینه رو هم داره .
    البته در پنل تنظیماتش میشه تنظیم کرد که ادیتور نوشتن مطلب جدید چطوری باشه و برای نظرات هم ادیتور گذاشت .

این که شما میگید جدا از افزونه ی ckeditor هست و بهتره بروزباشه .

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۰

پلاگین فوق را حذف و مجددا نصب کنید.
    یا اینکه از ادیتور پیشرفته TinyMCE Advanced نیز استفاده کنید.

kingblog
  • kingblog

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۶

این کار رو کردم البته فارسیش هم کردم فعلا که نشون داده میشه.
    افزونه TinyMCE Advanced رو هم که نصب کردم اصلا درست کار نمی کرد یعنی توی تنظیماتش اون گزینه هایی که در منو اضافه میکردم در قسمت نوشته ها نمیومد.
    دوست عزیزمون IMDe هم گفته بودند که افزونه ckeditor-for-wordpress جدا از افزونه ی ckeditor هست ولی من هرچی گشتم فیر از افزونه ckeditor-for-wordpress چیزی گیرم نیومد.

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴

kingblog گفت:

دوست عزیزمون IMDe هم گفته بودند که افزونه ckeditor-for-wordpress جدا از افزونه ی ckeditor هست ولی من هرچی گشتم فیر از افزونه ckeditor-for-wordpress چیزی گیرم نیومد.

عجیبه . زمانی که خودم این افزونه رو نصب میکردم دو تا بودند . یکی با این نام که خودم گفتم ، یکی هم این که شما میگید ! نمیدونم شاید از مخزن افزونه های وردپرس حذف شده باشه و یا با این یکی جایگزین شده باشه .

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۱

بله. این پلاگن در دو مرحله ارایه شده که یکی از آنها ckeditor12 (از کار افتاده) و دیگری CKEditor For WordPress می باشد. هرچند هردوی آنها با یک نام در صفحه پلاگین ها نمایش داده می شوند! ckeditor for wordpress

درخصوص TinyMCE Advanced نیز می توانید گزینه هایی را که نمایش داده نمی شوند را از طریق گزینه Hide/show استفاده کنید. اولین گزینه بالایی در سمت راست تصویر
    (تمامی آنها قابل نمایش می باشند. تنها چیدمان آنها را تنظیم کنید)

kingblog
  • kingblog

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۷

araz گفت:
    بله. این پلاگن در دو مرحله ارایه شده که یکی از آنها ckeditor12 (از کار افتاده) و دیگری CKEditor For WordPress می باشد. هرچند هردوی آنها با یک نام در صفحه پلاگین ها نمایش داده می شوند! ckeditor for wordpress

درخصوص TinyMCE Advanced نیز می توانید گزینه هایی را که نمایش داده نمی شوند را از طریق گزینه Hide/show استفاده کنید. اولین گزینه بالایی در سمت راست تصویر
    (تمامی آنها قابل نمایش می باشند. تنها چیدمان آنها را تنظیم کنید)

آره تست کردم نشون میداد. ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.