انجمن

مشکل در Functions  (۳ نوشته)

• fuladpanjeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۱

سلام . من امروز سایتم رو انتقال دادم میهن وب هاست . مثل چند ماه پیش انتقال دادم اما این دفه ارور میده قالبم
    ممنن میشم راهنمایی کنید .

http://fuladpanjeh.ir

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/reza/fuladpanjeh.ir/wp-content/uploads/et_temp/Sale-No-1392-1-79653_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/home3/faradiss:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/faradiss/public_html/fuladpanjeh.ir/wp-content/themes/DBS-TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 657

• fuladpanjeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷

سلام دوستان . من 2 سال پیش این پست رو گذاشتم ولی پاسخی دریافت نشد . یادم نیست چطوری درستش کردم . اما الان دوباره انتقال دادم به یک هاست دیگه و بازم این مشکل پیش اومده . لطفا راهنمایی کنید ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۹

fuladpanjeh گفت:
    سلام دوستان . من 2 سال پیش این پست رو گذاشتم ولی پاسخی دریافت نشد . یادم نیست چطوری درستش کردم . اما الان دوباره انتقال دادم به یک هاست دیگه و بازم این مشکل پیش اومده . لطفا راهنمایی کنید ؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید اگر روی سرور قبلی مشکلی نداشته اید به هاست خود اطلاع دهید به احتمال قوی یا از نسخه های بتا یا از نسخه های قدیمی پی اچ پی استفاده می کنن که این مشکل احتمالا به خاطر همان پیش آمده اما اگر از سمت سرور مشکلی در پی اچ پی نبود ! در صورت داشتن بکاپ از قالب یک بار به تنهایی قالب رو حذف و مجدد آپلود و تست کنید در صورت عدم رفع مشکل اطلاع دهید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.