انجمن

مشکل با اسکریپت ها  (۵ نوشته)

• pooyacsx

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

سلام دوستان
    من یک قالب طراحی کردم با کلی فایل اسکریپت و پوسته حالا مشکلم اینه وقتی افزونه ایی نصب می کنم روی وردپرس افزونه درست بالا نمیاد .اینطور هم که جستجو کردم باید مشکل از کانفیلیکت (conflict) اسکریپت های افزونه با اسکریپت های تم باشه!
    راستش خیلی هم سرچ کردم و دستورالعمل های این سایت هم انجام دادم :
    http://wpcandy.com/teaches/how-to-load-scripts-in-wordpress-themes/
    ولی به نتیجه ایی نرسیدم(درست نفهمیدم!!) .
    این کد قسمت لود فایل هام داخل هدر پوستست:

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/bootstrap.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/default.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/responsive.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/camera.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish-navbar.css" type="text/css"/>
    <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish-vertical.css" type="text/css"/>

<script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.min.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.mobile.customized.min.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.easing.1.3.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.isotope.min.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.magnific-popup.min.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/scripts.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery-noconflict.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.min.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/camera.min.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/superfish.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.mobilemenu.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.hoverIntent.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/supersubs.js" type="text/javascript"></script>
    <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/sftouchscreen.js" type="text/javascript"></script>

می دونم خیلی کیلویی ریختم ولی خب روش درست لودش رو بلد نبودم .
    ممنون میشم دوستان حرفه ایی وقت بزارند و روش درست لود فایل ها که هم سایت سبکتر بیاد بالا هم مشکل با افزونه ها نداشته باشه را با مثال یادم بدهند.
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید محبت بفرمایید آدرس وب سایت رو بگید باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• pooyacsx

آفلاین
    عضو
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳

ممنون درستش کردم
    البته درست که نه دورش زدم!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید
    محبت بفرمایید اگر مقدور هست به شکلی که سایر دوستان بهره ببرن از چیزی که یاد گرفتین توضیحاتی ارائه کنید و سپس از منو سمت چپ بالا تاپیک رو در حالت حل شده قرار بدید باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• pooyacsx

آفلاین
    عضو
    ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹

من مشکل اصلی با افزونه نقشه گوگل بود که آخرش نتونستم درستش کنم (چیزی که من فهمیدم اسکریپت های افزونه با اسکریپت هایی که در تم استفاده کرده بودم تداخل داشتند)
    و کاری هم که کردم این بود که مستقیم یه api از گوگل مپ گرفتم و گذاشتم تو سایتم اصلاً بیخیال افزونه شدم!!!

جناب فلاح نیت یه جورایی هنوز مشکل حل نشدست! اینطوری لااقل اگر کسی راه حلی داشته باشه برای مشکل conflict می تونه همینجا مطرح کنه که مفید واقع بشه

درباره‌ی این موضوع