انجمن

چگونه می‌تونم سایت خود را از ورژن انگلیسی‌ به فارسی تب  (۲ نوشته)

• topfunnywebsite

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۱:۳۸

سلام دوستان گرامی‌،

ممنون میشم اگر بتونه در این زمینه کمکی‌ به من بکنه.

من در ابتدا ورژن انگلیسی‌ رو بر روی سایت خودم نصب کردم ولی‌ بعدا متوجه شدم که ورژن فارسی هم هست،

که در حل حاضر من ۲ تا مشکل کلی‌ با ورژن انگلیسی دارم که فکر می‌کنم باید حتما ورژن فارسی رو نصب کنم تا ۱) منو بر از سمت راست به چپ بید ۲ وقتی‌ نوشته فارسی در سایت مینویسم ، نوشتها نه مراتب قرار میگیرند.

ممنون میشم اگر کسی‌ به تونه راهنماییم کنه که چگونه می‌تونم سایت خود را از ورژن انگلیسی‌ به فارسی تبدیل کنم

• mohammad061

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۳

topfunnywebsite گفت:
    سلام دوستان گرامی‌،

ممنون میشم اگر بتونه در این زمینه کمکی‌ به من بکنه.

من در ابتدا ورژن انگلیسی‌ رو بر روی سایت خودم نصب کردم ولی‌ بعدا متوجه شدم که ورژن فارسی هم هست،

که در حل حاضر من ۲ تا مشکل کلی‌ با ورژن انگلیسی دارم که فکر می‌کنم باید حتما ورژن فارسی رو نصب کنم تا ۱) منو بر از سمت راست به چپ بید ۲ وقتی‌ نوشته فارسی در سایت مینویسم ، نوشتها نه مراتب قرار میگیرند.

ممنون میشم اگر کسی‌ به تونه راهنماییم کنه که چگونه می‌تونم سایت خود را از ورژن انگلیسی‌ به فارسی تبدیل کنم

مشکلی نیست شما وردپرستون رو حذف کنید از رو هاست اگر عکسی و قالب و افزونه ای دارید یه جا کپیش کنید و بعد این رو نصب کنید
    wp-persian.com/download
    که آخرین نسخه ی وردپرس فارسی هست و بعد اطلاعات دیتابیس رو توی فایل مربوطه بنویسید و بعد تمام :D

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها