انجمن

در پوستهٔ rhea نمی‌شود متن LTR نوشت  (۳ نوشته)

• amp3030

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۴:۴۱

حتی وقتی موقع نوشتن خودم دستی HTML را دستگاری می‌کنم و <div dir="ltr"> می‌گذارم هم، باز نوشته را راست به چپ نشان می‌دهد.
    اینجا را ببینید:
    http://physics.sharif.edu/~cosmology/?p=95

ممنون می‌شوم که کسی مشکل را حل کند.

• sIiiS

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    ۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۸:۳۲

الان مشکل شما چیه ؟
    این که هم راست به چپ داره ، هم چپ به راست !

• amp3030

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۰

خودم درستش کردم. فهمیدم مشکل از کجاست. و می‌شود گفت باگ ویرایشگر وردپرس است. من وقتی نوشتهٔ انگلیسی‌ام را تایپ می‌کنم، اولش که RTL نشانش می‌دهد که طبیعی است. بعد دکمهٔ LTR را در نوار ابزار ویرایشگر می‌زنم. این کار باعث می‌شود که متن در ویرایشگر LTR نمایش یابد. ولی اگر این نوشته را در وبلاگ منتشر کنم، در آنجا راست به چپ (RTL) دیده می‌شود، یعنی انگار هنگام نوشتن دکمهٔ LTR را نزده‌ام. در حالی که زده‌ام.

مشکل این طوری حل می‌شود که پس از زدن دکمهٔ LTR در ویرایشگر، دکمهٔ چپ‌چین را هم بزنم. زدن این دکمه در هنگام ویرایش هیچ تغییری در نوشته ایجاد نمی‌کند، ولی باعث می‌شود که خروجی نهایی (آن چه که در وبلاگ می‌بینیم) واقعاً LTR بشود.

چرا فکر می‌کنم این یک باگ است؟ زیرا حالتی وجود دارد که آن چه که در ویرایشگر می‌بینیم، با آن چه در وبلاگ خواهیم دید، فرق دارد.

در ضمن، حدس می‌زنم این مشکل هیچ ربطی به پوسته نداشته باشد. اولش این جوری فکر می‌کردم و برای همین برچسب پوسته به این نوشته زدم. البته خودم با پوستهٔ دیگری نیازمودمش.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها