انجمن

ایجاد صفحه ای با قابلیت پذیرش ابزارک  (۸ نوشته)

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۸

با سلام ، چطور می تونم صفحه ای رو به صورتی داشته باشم که بشه به اون ابزارک اضافه کرد . من می تونم این صفحه رو ایجاد کنم ، قابلیت افزودن افزونه رو براش فراهم کنم ولی نمی دونم چطور فراخونیش کنم . به عبارتی اگه یک فایل .php در پوشه پوسته داشته باشیم چطور در یک page ( صفحه ) فراخونیش کنم ؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۴۶

سوال گنگه.

شما می‌خواین ابزارک‌ها رو نشون بدین؟
    یا
    می‌خواین یه پرونده‌ی php. رو توی یه برگه فراخوانی کنین؟

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۲۹

راهی وجود داره که من یه صفحه ایجاد کنم و بعد ابزارک ها رو توش فراخونی کنم ؟ اگه نه که یه فایل ایجاد می کنم و قابلیت پذیرش ابزارک رو براش فراهم می کنم و این فایل رو در یک صفحه می خوام فراخونی می کنم. میشه ؟ اگه می شه چطور باید انجام بدم ؟
    بازم ممنون @},- 

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۹:۵۵

راهی هست که یه صفحه ایجاد کنم و بتونم به اون ابزارک اضافه کنم ؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۵

بــــله...یه افزونه برای این کار هست ، البته قاعدتاً باید بشه ، شما هر جا مثل میله ی کناری کد ها رو تعریف کنید باید براتون کد ها رو قرار بده و قابلیت ابزارک رو اضافه کنه...

اینم اون افزونه :

http://wordpress.softwud.com

البته من پیشنهاد میکنم اول روی کد های خود ابزارک های وردپرس کار کن بعد برو سراغ این افزونه...

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۶

خدا پدر مادرتو بیامرزه مدت ها بود کسی یه جواب درست به من نداده بود ، گره بزرگی رو برام باز کردی واقعا مرسی @},- @},- ~O) :-)

• lib-lord

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۱۹

کار با این افزونه به این صورت هست که ابتدا یه صفحه ایجاد می کنیم و یا اینکه ویرایش می کنیم در پایین چهار گزینه برای افزودن چهار بلوک وجود دارد با تیک زدن هر کدوم رو که بخواییم اضافه می کنیم و در نهایت کار رو ذخیره می کنیم . تا اینجای کار هیچ چیزی نمایش داده نمی شه . به بخش تنظیمات افزونه ها می ریم در پایین صفحه ای رو که می خوایم به اون ابزارک اضافه کنیم رو انتخاب می کنیم و ذخیره می کنیم . در بالای همینجا حالا می تونیم محل قرار گیری ابزارک رو ( ستون های کناری متعد اگه دارید و صفحه جدیدی که قابلیت پذیرش ابزارک رو به اون اضافه کردید ) انتخاب کنید و ابزارک هایی رو که می خواین اضافه کنین . حالشو ببرین ~O)

• masiha68

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۳

شرمنده
    من هنوز نفهمیدم چطور می شه توی یه تگ که خودمون به صورت دلخواه تعریف کردیم یک ابزارک رو فراخوانی کرد
    کدی وجود داره ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها