انجمن

نمایش مطلب مرتبط به صورت درون خطی در وردپرس  (۴ نوشته)

• 8theme

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

برای هر وب سایتی ترافیک از اهمیت بالایی برخوردار است . به جرات می توان گفت که بزرگ ترین هدف هر وب مستری جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت است . یکی از روش های افزایش ترافیک ، استفاده از تکنیک هایی است که باعث می شود هر کاربر قبل از خروج از وب سایت صفحه های بیشتری را مطالعه کند . یکی از این تکنیک ها نمایش مطالب مرتبط با علاقه مندی کاربر است .

بهترین زمان برای ارائه این مطالب به کاربر ، هنگامی است که کاربر درگیر خواندن مطلب فعلی است ، به این ترتیب با دیدن یک مطلب مرتبط تمایل پیدا می کند که اطلاعات بیشتری را درباره آن موضوع کسب کند و این یعنی افزایش ضریب مشارکت کاربر و همچنین ترافیک بیشتر . روش های متفاوتی برای نمایش مطالب مرتبط به صورت درون خطی و بین محتوای مطلب وجود دارد ، بهترین و ساده ترین روش استفاده از افزونه است . در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید مطالب مرتبط با هر پست را به صورت خودکار ، درون محتوای مطالب وردپرس نمایش دهید .

ادامه مطلب : نمایش مطلب مرتبط به صورت درون خطی در وردپرس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Aflak
  • Aflak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱

سلام
    ببخشید من در سایت معمولی وردپرس در صفحه اصلی یک پنجره خوش آمد گوئی دارم می خوام بدونم از کجا باید اون رو مدیریت کنم .

آدرس سایت

• 8theme

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳

Aflak گفت:
    سلام
    ببخشید من در سایت معمولی وردپرس در صفحه اصلی یک پنجره خوش آمد گوئی دارم می خوام بدونم از کجا باید اون رو مدیریت کنم .

آدرس سایت

سلام
    بستگی به کدنویسی قالبتون داره ، ولی به احتمال زیاد از قسمت نمایش > ابزارک ها قابل ویرایش باشه .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Aflak
  • Aflak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۴

سلام دوست عزیز
    ممنون از اینکه جواب دادید از اون طریق که گفتید رفتم ولی اونجاهم اطلاعاتی پیدا نکردم منظور از قالب رو نمی دونم لینک سایت رو گذاشتم اگر کمکی می کنه ؟
    به شدت هم گیرم
    بازم ممنون

درباره‌ی این موضوع