انجمن

پیج رنک و وردپرس  (۳۱ نوشته)

• tabligh1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۷

سلام من سه ماهی وبلاگ دارم
    60 تا مطلب
    و مطمئن هستم لینک صفحه اولم در 50 تا صفحه خارجی و خوب قرار گرفته
    ولی هنوز هم پیج رنک من 0 هست کسی میتونه کمک کنه و بگه دلیلش چیه؟
    و من کلمات کلیدی هم دارم
    کسی میدونه میانگین کلمات کلیدی چند کاراکتر باید باشد.
    لطفن کمکم کنید بدجوری ناراحت هستم

• webhosting

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۲۲

ان شاءالله که درست ميشه. :D
    بعدش با 50 تا لينک نهايتا بشه 2!
    من يک وبلاگ انگليسي داشتم محتواش کاملا منحصر به فرد بود و کاملا کار خودمون بود. توي 1 ماه 48 تا لينک از سايت هاي ديگه توي گوگل نشان ميداد و ظرف 2 ماه رتبه گوگلش شد 2!
    بستگي به نوع محتوا هم هست.
    محتواي منحصر به فرد براي گوگل حکم علف تازه را داره و مثل بز ميخورش!!!! :D :))
    و به علف هاي گنديده و مونده کمتر بها ميده.
    البته براي اون وبلاگ٬ ip اختصاصي هم گرفتم که اين مورد هم خيلي اهميت داره به نظر من.
    اما در کل رتبه زير 4 بي کلاسي هست. آدم نگيره بهتره :P :D
    (شوخي بود ها)
    اما در مورد اون 50 تا لينک هم بستگي داره اين لينک ها را از کجا گرفتي
    اگر يک دفعه اين لينک ها بابت نظر دادن توي سايت هاي مختلفه که نه به درد نميخوره براي سئو.
    در مورد بعدي هم اگر منظورت تعداد کلمات کليدي در متن هست
    ميانگين کلمات کليدي در هر صفحه بايد 2 و نيم درصد کل متن باشه. منظور از کل متن هم٬ شمارش کلمات موجود در title , alt tag, description و ... هم هست. اين مناسب ترين حالتشه. البته 5 درصد و 7 درصد و 10 درصد هم گفتند ولي ميگن گوگل 2 درصده و بيشتر از اونو اسپم ميدونه. بنابراين 2 و نيم درصد حالت اعتدال هست. *-:)

• 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    ۱۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۴:۰۲

سلام
    4 ماه و 4 هزار تام مطلب رنکم 0 بود! اما یکدفعه رنک 3 را گرفتم
    درست میشه ;-)

• enik

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۷
    ۱۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۸:۲۵

دوست من در اینکه وردپرس کاملا استاندارد هست شکی ندارم. و همچنین یکی از بهترین سیستم ها به جهت آرامش موتور های جستجو..
    شما 500 تا مطلب بگذارید هیچ لینکی به شما داده نشه ؛نه به سایت نه به محتوا یا عنوان هاتون حاوی کلمات ضاید و به درد نخور باشه ؛ یا کلمات کلیدی زیاد استفاده کنید(برچسب) یا مطالب مختلف استفاده کنید یا عنوان شما و عنوان مطالب و دسته بندی هاتون با هم نخورند یا داخل مطلب هیچ لینکی وجود نداشته باشه ؛ عکسی وجود نداشته باشه...از عواملی هست که باعث میشه که رنک شما بالا نره و با بالا نرفتن رنک شما در موضوعات ضعیف هست که بالا ی گوگل میاید
    اگر عنوان مطلب شما : دانلود برترین نرم افزار های محافظت از سیستم سال 2009 باشه
    وجود کلمات عدد و همچنین حروفی مثل : برترین که ارزش کمی برای موتور جستجو داره باعث میشه رنک نگیرید
    همین عنوان رو من ترجیخ میدم بنویسم : دانلود نرم افزار های محافظت (یا سیستم)
    و پیوند یکتا خودم رو به این شکل در میارم : backticks
    PDF%categories%/%postname%/
    backticks
    پیوند یکتای بالایی دقیقا برای یکی از وبسایت های خودم هستش. با رنک 4
    اگر کمی در وب جستجو کنید جهت بهینه سازی وبسایت و یا به اینگلیسی : Seo site ..tag ...post
    و یا ثبت کردن سایت در دایرکتوری های که با زبان سایت بخورند مقل : link.ir tarikhema.ir/directory

اینا همه سود داره ؛ مثلا اگر شما در وبسایت های زیادی نظر بدید با عنوان سایت خودتون این کار به خیلی خوبه. اما اگه منزوی باشید لینک نداشته باشید ؛ کسی مزاحم شما نمیشه و بهتر منزوی می مونید.
    اما لینک هایی که می گیرید هم باید به نکته هایی رو رعایت کنه ؛ سایتی که به شما لینک میده مهم نیست که رنکی داره ؛ رنک سایت رنک سایت شما رو بالا می بره ؛ سایتی که قدرتمند باشه مثلا در سایت های تفریحی سایت : loo3 و در سایت هایی که رنک بالا می برند مجموعه سایت های gov.ir همچنین اگر همه لینک ها از یک سررور باشند گوگل با یک لگد رنک شما رو پاک می کنه و رجکت می کنه ! گاه رنک های 6 به 1 اومدند که یکی از عواملش همین بوده سوء استفاده !
    اگر شما از 10 نقطه مختلف جهان لینک بگیرید رنک و قدرت بالا میره ؛ اگر 10 تا سایت با قدرت متوسز به شما لینک بدند شما ماه بعدی از همه اونا بالاتری یا اگر از یک سایت قدرتمند که کم لینک به بیرون میده نه مثل برخی از وبلاگ ها 300.000.000 تا لینک به بیرون داده و 600.000 تا لینک دورن هر مطلب معرفی کرده بگیری شما شدیدا رشد می کنید
    بعضی ها که خیلی منزوی هستند به هکر ها متوسل می شوند با نفوذ در برخی پیج ها و گذاشتن لینک در پایین یا فوتر سایت خودشون رو بالا می کشند! پس بترسید شاید من هم در برخی پیج های شما مثل single.php لینکهایی گذاشم !

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    علی سجاد
  • lgodfather

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۹

من با 164 مطلب رتبه 4 گرفتم. از این پلاگین استفاده کنید.

البته تا پیج رنک سه بعد از مدتی فعالیت مداوم و مفید بدست میاد . اما بعد از اون جهش ها کند میشه.

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۱

والله به خدا سایت هست با هیچ لینکی رتبه ۳ داره
    محتوا هم فقط يک صفحه ایندکس داره
    سایت یک کارخانه هست که 2 ساله طرف خريده و یک ایندکس html براش گذاشته و در ۱۰ خط کارخانه را معرفی کرده.
    همین
    یک دانه لینک هم نداره توی گوگل ولی رتبه ۳.
    تا ۳ را ردیف میده گوگل. فقط زمان می خواد.
    اما ۴ شدن٬ بعدش ۵ بعد بعدش ۶ و بعد بعد بعدش ۷ شدن ...
    به قول معروف کار هر وبلاگ نویس نیست رتبه ۷ گرفتن!
    رنک گوگل فقط backlink ميخواد و بس.
    سايت هست 70 هزار صفحه توي گوگل داره. 2 سال هم داره کار ميکنه. رتبه 4 داره. چرا؟ چون 480 تا backlink بيشتر نداره. اما ما اومديم به چيزهاي ديگه پرداختيم تا توي گوگل براي کلمات کليدي سايت ظرف دو ماه آورديمش نفر اول.
    يعني شما قبلا کلمات کليدي سايت را که توي گوگل جستجو مي کردي نفر هفتم هشتم بود٬ بعد از 2 ماه که تغييرات را اعمال کرد الان 6 ماهه که تکان نخورده و نفر اول در گوگل هست! خلاصه ترکيده از زور بازديد کننده.

اما در کل لينک گرفتن از سايت هاي ديگه هست که رتبه را مياره بالا.
    تو وب فارسي طرف انگار مي خواد شام و نهار بهت بده ~O) که مي خواد يک لينک به صفحه ات بده.
    براي همينه وبلاگ رتبه 6 به زور چند تايي بيشتر ندارم. *-:)
    و serps هست که در نهايت اهميتش از rank هم بالاتره و باعث ميشه بازديد کننده فوج فوج به سمت بلاگ شما روانه بشه!

• mojtava

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۶

دوست عزیز
    http://www.joksara.ir

این دومین اصلا با جایی تبادل لینک نکرده

1 ماهم نشده وردپررس شده قبلش رنک 0 بود من دیروز متوجه شدم شده 3 داشتم شاخ در میوردم
    اما خوب 670 تا پست داره به نظر من اصلا تبادل لینک تاثیر زیادی نداره تو رنک با چند تا سایت پر محتوا تبادل کن بعد پست با محتوا بده تاثیرش بیشتر از اینه که با 50 تا سایت تبادل لینک کنی

این 100 درصد مطمنم
    :D

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۸

دوست عزیز
    http://www.joksara.ir

این دومین اصلا با جایی تبادل لینک نکرده

1 ماهم نشده وردپررس شده قبلش رنک 0 بود من دیروز متوجه شدم شده 3 داشتم شاخ در میوردم
    اما خوب 670 تا پست داره به نظر من اصلا تبادل لینک تاثیر زیادی نداره تو رنک با چند تا سایت پر محتوا تبادل کن بعد پست با محتوا بده تاثیرش بیشتر از اینه که با 50 تا سایت تبادل لینک کنی

این 100 درصد مطمنم

عزيز جان رنک 3 شما دليلش اين تعداد لينکي هست که ديگران به شما داده اند و در گوگل ثبت شده براي شما:
    لينک هاي ديگران به شما که در گوگل ثبت شده. 100 تا
    اين هم تعداد صفحات سايت شما که در گوگل ايندکس شده:
    تعداد صفحات شما که گوگل ايندکس کرده 415 تا
    بنابراين هميشه 100 درصد مطمئن نباشيد. بلکه مثلا اعلام 90 درصد اطمينان٬ احتمال بهتري هست!!!! *-:) :|

• mojtava

آفلاین
    بلوکه شده
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۱۵

عزيز جان رنک 3 شما دليلش اين تعدادلينکي هست که ديگران به شما داده اند و در گوگل ثبت شده براي شما:

-.-.-.-.-.

چه جوری ثبت شده ؟ لینک joksara.ir
    تو هیچ وب سایتی قرار نداره ؟ حتی 1 وب سایت

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۳۱

محاله بدون لينک ديگران٬ شما سه چهار ماهه بشي رنک 3
    ديگران به شما لينک دادند٬
    گوگل هم پيداشون کرده:
    لينک هاي ديگران به شما که در گوگل ثبت شده. 100 تا
    ليستشون همن جا هست مي تواني ببيني.
    لينک دادن ديگران به شما هم که دست خودتون نيست که!!!!!!!!
    شاخ و دم هم نداره! ;-)
    با دستور link:www.joksara.ir در گوگل هميشه سرچ کن و ببين چه سايت هايي بهت لينک دادند. البته از ورودي هاي وبلاگت هم ميتواني بفهمي چه جاهايي بهت لينک دادند.

لینک joksara.ir تو هیچ وب سایتی قرار نداره ؟ حتی 1 وب سایت

باز هم که 100 درصد حرف زدي!
    گفتم زير 90 درصد هميشه احتمال خوبيه و جاي در رو هم داره!!!! :|

• mojtava

آفلاین
    بلوکه شده
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۸

با دستور link:www.joksara.ir در گوگل هميشه سرچ کن و ببين چه سايت هايي بهت لينک دادند. البته از ورودي هاي وبلاگت هم ميتواني بفهمي چه جاهايي بهت لينک دادند.

-------------------

دوست من گوگل میگه که ۱۰۰ تا سایت به جوکسرا لینک داده اما داخل وب اونها لینک من قرار نداره میتونی تک تک چک کنی :))

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۴:۳۵

اينترنت من به سختي صفحات را باز ميکنه اونم نصفه. نتونستم کامل ببينم اون صفحات را. اينجا هم به زور هزار بار رفرش متن را سند ميکنه.
    فردا ببينم سرويس بهتري پيدا مي کنم.
    چک کنم ببينم جريان چيه!
    اگر اينجور بشه که جالبه.
    احتمالا با گوگل تباني کرده باشين.
    بزار کامل چک مي کنم فردا اگر سرعت درست بشه :))

• mojtava

آفلاین
    بلوکه شده
    ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۴

خوب چک کردی خبرش بده :P :D .... ۱۰۰ درصد بیدا نمیکنی :-? :D

• Ir-Graphic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۰:۵۷

http://WWW.Ariyanet.Org این هم مال من هست 2 ماه از استفاده نمیشد و رانکش 0 بود 1 ماه انداختمش روی این http://WWW.Ir-Graphic.Ir رانکش شد 3 :D

درست میشه غصه نخور

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۷:۱۸

خوب چک کردی خبرش بده :P :D .... ۱۰۰ درصد بیدا نمیکنی :-? :D

والا چي بگم!
    بزار به گوگل گزارش بدم اين مورد را بررسي کنند! :D
    بايد کامل تر بررسي بشه
    ديروز 100 تا بود٬ امروز شده 90 تا!

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۱:۱۷

Google مثل اينکه رفته Toogle!!!!!
    ولي
    ياهو راست ميگه شما هيچ لينکي از سايت هاي ديگر ندارين.
    به هر حال حالشو ببريد. :))

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۴

زياد به رنك فكر نكنيد !
    رنك يكي از سايت هاي ما 3 شد ! 2 روز بعد دوباره 1 شد !

ضد حالي اساسي بود

• mojtava

آفلاین
    بلوکه شده
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۰:۴۸

من گوگل بیچوندم به به :D :-)

• enik

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۷
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۱۷

رنک دارای یک فرمول هست ؛ اینطوری نیست که تا 50 تا لینک گرفیت درنکتون بره بالا ؛ قبلا توضیح رو دادم رنک دارای یک فرمول هستش. رنک های 4به پایین زیاد فری با هم ندارند ممکنه شما رنک 0 باشید قدرت رنک 3 داشته باشید ؛ ممکنه رنک چهار باشید قدرت رنک 0 نداشته باشید.
    اگ
    البته راه های بردن به بالا رنک بسیار زیاد هستش.
    مثلا یک وبسایت رنک باا پیدا کنید یک ماه سایتتون رو دایرکت کنید به اون سایت بعد از یک ماه رنک شما مساوی رنک همون سایت میشه
    6=6 4=4

به هر حال افزونه های وردپرس برای بهینه سازی هستند نه بالا بردن رنک ؛ سیستم رنک دادن گوگل مشخص نیست و هر بار سیستم رو تغییراتی اساسی میده.

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۹:۱۹

ببينم اين joksara.ir را چند وقته راه انداختيش؟
    يک بار ديگه مطالب اين بخش را از اول خواندم
    نگو يک ماهه که آورديش گويا روي وردپرس!
    من فکر کردم يک ماهه اين سايت را راه انداختي و رنکت الان شده 3!
    براي همين عجييب به نظر آمد.

• mojtava

آفلاین
    بلوکه شده
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۴۴

رنک دارای یک فرمول هست ؛ اینطوری نیست که تا 50 تا لینک گرفیت درنکتون بره بالا ؛ قبلا توضیح رو دادم رنک دارای یک فرمول هستش. رنک های 4به پایین زیاد فری با هم ندارند ممکنه شما رنک 0 باشید قدرت رنک 3 داشته باشید ؛ ممکنه رنک چهار باشید قدرت رنک 0 نداشته باشید.
    اگ
    البته راه های بردن به بالا رنک بسیار زیاد هستش.
    مثلا یک وبسایت رنک باا پیدا کنید یک ماه سایتتون رو دایرکت کنید به اون سایت بعد از یک ماه رنک شما مساوی رنک همون سایت میشه
    6=6 4=4

به هر حال افزونه های وردپرس برای بهینه سازی هستند نه بالا بردن رنک ؛ سیستم رنک دادن گوگل مشخص نیست و هر بار سیستم رو تغییراتی اساسی میده.
    -----------------------------------------------------------------

یعنی من یه دومین ثبت کنم بندازم رو گوگل دومینم میشه رنکش 10 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// :))

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۰:۲۳

مثلا یک وبسایت رنک بالا پیدا کنید یک ماه سایتتون رو دایرکت کنید به اون سایت بعد از یک ماه رنک شما مساوی رنک همون سایت میشه

مي بايست اينجوري مي گفتيد که اگر سايت رنک 4 را فرضا تغيير مسير بديم روي يک سايت جديد با رنک صفر اونوقت رنک 4 قبلي به سايت جديد تعلق ميگيره!
    در تغيير مسير 301 محبوبيت و رتبه لينك از URL قديمي ‌به URL جديد منتقل مي گردد.

یعنی من یه دومین ثبت کنم بندازم رو گوگل دومینم میشه رنکش 10 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// :))

شما هم اين رتبه 3 را دو دستي بچسب در نره يهويي :D
    در ضمن می‌خوای نقل قول کنی از نوشته کسی٬ متنش را کپي کن بعدش Paste که کردي توي کار٬ انتخابش کن و دکمه نقل قول را بزن که نقل قولت رنگش با نوشته هاي خودت يکي نباشه و آدم نخواد 2 ساعت بالا پايين کنه تا بفهمه که چي به چيه!
    يا اينکه روي پستي که مي خواي ازش نقل قول کني٬ گزينه نقل قول داره که اگر کليک کني همه اين کارها اتوماتيک صورت مي‌گيره.
    راستي Domain را به فارسي بهتره بگيم دامنه يا اگر خيلي خواستيم کلاس بزاريم دامين!.
    دومين٬ dowomin هم خوانده ميشه و خلاصه نافرمه.

• websoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۴
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۲:۲۸

اين مطالبي كه به عنوان بالا بردن پيج رنك به اين لينك قرار دادم ، با اينكه موافق نبودم ولي منتشر شد. اين ها مطالبي هست كه تو اين مدت كه پيج رنك 5 نصيب شد ، نوشتم ، البته اينكه باقي بمونه الله اعلم ، عمل كنيد ( به توضيحات ) حتماً به يه جايي مي رسيم :-) در صفحه ی سوم توضیحات هم درج کردم :

یك مدير وب سايت بايد با تدبير خود راه هاي نويي را عرضه كند. شما در عرض دو ماه با ساخت يك ايندكس با نام گوگل در وب سايت خود و لينك كردن Google.com در آن به همراه اضافه كردن ري دايركت دائمي 301 در فايل htaccess. به رنك 10 دست پيدا خواهيد كرد ، اما بعد از زمان مربوطه رنك شما صفر شده و ديگر صعودي نخواهيد داشت.

• FSystem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۷

يكي از عوامل هم مدت زمانه
    من يك وبلاگ با بلاگفا تو سال 82 (يعني 6 سال پيش) درست كردم
    3 تا پست هم بيشتر توش نزدم بعد ولش كردم ولي چند وقت پيش ديدم page rank اين وبلاگ 2 شده !!!
    اگه شما هم 2 سال ديگه صبر كني حتما پيج رنك سايتت ۴ يا شايد ۵ بشه

• websoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۴
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۰

پيج رنك بلاگ هاي سيستم هاي وبلاگ دهي در صورت كار ، خيلي سريع تر تغيير مي كنند

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۸:۳۷

ولي هيچ چيز جاي لينک گرفتن از سايت هاي ديگر را نميگيره؛ Backlink
    اون هم زماني که ما براي صفحات مختلف سايتمان بتوانيم چنين Backlink هايي را از سايت هاي ديگر بگيريم.
    بدين ترتيب با 1 تير دو نشان زديم:
    1- بازديد کننده هاي زيادي را از سمت سايت هايي که به ما لينک داده اند جذب خواهيم کرد.
    2- انبوه بازديد کننده هم از موتورهاي جستجو به خاطر اعتباري که کسب کرده ايم وارد مي شود.
    *-:)

• lgodfather

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    ۲۳ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۴

بعد از ارتقا وردپرس و داون بودن یک روزه سایت پیج رنکم از 4 به 3 نزول پیدا کرد!

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۲۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۳:۵۷

يك نكته
    اگر دنبال پيج رنك براي دامين خود هستيد روي آن دامين ساب دامين ايجاد نكنيد !!!
    هر سابدامين مثل يك دامين ميمونه مه با رنك 0 شروع به كار ميكنه و رنك دامين اصلي رو مياره پايين
    ;-)

• webhosting

آفلاین
    عضو
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۵

هر سابدامين مثل يك دامين ميمونه مه با رنك 0 شروع به كار ميكنه و رنك دامين اصلي رو مياره پايين

با اين حساب الان رنک وردپرس.کام مي بايست 10- باشه!!!

• p30games

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۹
    ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۴

بهترین روش برای بدست آوردن پچ رنک استفاده از دایرکتوری هست ( ‌backlink ) و استفاده از مطالبی که درون گوگل کمتر یافت میشه یک چیز تک بنویسید که جایی دیگه ای نباشه :))
    وب سایت ما در مدت زمان کمتر از یک ماه به ۴ رسید و طی مشکلاتی تحریم سی پانل به ۰ رسید الان
    من مدت زمان رو موافق نیستم و ساب ها به نظر من باعث افزایش امتیاز میشه نه کاهش البته بستگی به کارشون داره هرچی بهتر باشه امتیاز بالاتر میره.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۸:۵۰

بعد از ارتقا وردپرس و داون بودن یک روزه سایت پیج رنکم از 4 به 3 نزول پیدا کرد!

پروسه پیج رنک چیز یکی 2 روز نیست . اگر کم شده مطمئن باشید این اتفاق در بازه زمانی چند ماهه افتاده ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.