انجمن

ارور مموری در آپدیت جدید شبانه 3.6-beta1-24041  (۳ نوشته)

• Midori

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۳

با سلام و خسته نباشید

قابل توجه دست اندر کارن
    بعد از آپدیت به نسخه 3.6-beta1-24041 ارور هایی در پیشخوان هست .

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 30720 bytes) in /home/midoriel/public_html/wordpress/wp-includes/SimplePie/IRI.php on line 294

و

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/midoriel/public_html/wordpress/wp-includes/SimplePie/Sanitize.php on line 539

و

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/midoriel/public_html/wordpress/wp-includes/SimplePie/Sanitize.php on line 310

در افزونه ها در پیوند های ورودی و در وبلاگ ورد پرس .

در ورژن 3.5.1 آزمایش کردم این ارور ها وجود ندارد.

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۵

سعی کنی تا از ورژن 3.5.1 استفاده کنید.
    زیرا آخرین و تست شده ترین نسخه ای است که ارایه شده و ایرادات آن رفع گردیده. اما در 3.6 چنین نیست و هنوز به مرحله استفاده عمومی نرسیده و می تواند ایرادات زیادی داشته باشد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    caypiyouler - Midori
  • Midori

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۱

من از روزی که دکمه به روز رسانی کنید را کلیک کردم رفتم به نسخه شبانه و افتادم تو چاه . حالا اعلام کردم که در نسخه های آتی فکری براش بکنند . چون عوض کردن نسخه به این صورت دستی نیاز به وقت زیادی دارد و حوصله بسیار . بخاطر تنظیمات و غیره ذالک . ممنون بابت پاسخگویی شما دوست گرامی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.