انجمن

یک مشکل لطفا کمک کنید  (۳ نوشته)

• irsalam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۶

سلام به همگی من نیم دونم یک مشکلی دارم و همه کارهایی رو تو مستندات گفتن تا مرحله چهار انجام دادم حالا می خوام وبم رو با آدرس irsalam.ir ثبت کنم البته این رو هم بگم فایل های ورد پرش رو در هاست 000webhost,com آپلود کردم ولی نیم دونم برای چی جواب نمی ده و بالای آکانتم این پیغام رو می ده حالا من باید چه کار کنم

Your domain is not yet pointing our server, so services such as FTP, Website Builder or File Manager may not work. You need to update nameservers to ns01.000webhost.com, ns02.000webhost.com for your domain. This warning will be removed once your domain will start resolving to our server (24-48 hours after nameserver update). How to update nameservers?

• irsalam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۴

یکی جواب بده دیگه برای چی یکی به ما جواب نمی ده یکی بگه این پیغام معنیش چیه؟

Your domain is not yet pointing our server, so services such as FTP, Website Builder or File Manager may not work. You need to update nameservers to ns01.000webhost.com, ns02.000webhost.com for your domain. This warning will be removed once your domain will start resolving to our server (24-48 hours after nameserver update). How to update nameservers?

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۱۵ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۰

اگه ممکنه ادرس سایتتونو روی 000webhost.com بنویسین
    چون این دامین دات ای ار باز نمیشه
    در ضمن بهتره از این هاست استفاده نکنین چون :
    1- لود سرورش بالاست و هم دیر لود میشه و هم زمان ایجاد صفحه زیاده (من توی یکی از هاست های رایگان بایت اکانت دارم و صفحه های سایتم در 0.352 ثانیه درست میشه اما روی این سرور تا 5 ثانیه هم طول میکشه)
    2- افلاین زیاد داره و هر چندوقت یه افلاین چندساعتی داره
    3- کدهای امارگیر میزاره توی سایتتون و این خودش لود رو میاره پایین
    4- یه جایی خوندم که امنیت سرورش خیلی پایینه
    اما اگه میخوای من میتونم کمکت کنم در رابطه با این مشکل
    اگه یاهو ایدی دارین این ایدی منو اد کنین و یوزر و پس اکانتتونو برام بفرستین تا یه نیگاه بندازم
    ایدی من : aminchuchulu

در ضمن این خطایی که داده گفته دی ان اس های دامینت رو ست نکردی و باید اونارو ست کنی و 12 تا 24 ساعت صبر کنی تا اعمال بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها