انجمن

سرعت پایین لودشدن وردپرس  (۳ نوشته)

• gerami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۰

با سلام
    من یک سرور مجازی(ویندوز سرور) به صورت WMWARE نصیب کردم که 1gb رم حدود 80gb هارد براش در نظر گرفتم. برای راه اندازی وردپرس هم از EASYPHP نسخه 5.3.9 استفاده می کنم. قالب وردپرس هم INFRARED هست. با تمامی این تفاسیر وقتی که می خوام وردپرس رو نشون بدم یه زمان 12 ثانیه ای طول میکشه که نشون بده سایت رو . این توضیح رو بدم که من در شبکه یک سازمان این کار رو انجام می دم و زمان 12 ثانیه ای خیلی زیاده از افزونه هایی مثلTOTALCACHE هم استفاده کردم ولی مشکل من رو حل نکرد. در صفحه اول به غیر از اسلایدر قالب از هیچ چیز دیگه ای استفاده نمی کنم. می خواستم از دوستان نظرشون رو در مورد سرعت پایین (12ثانیه ای) بگن و هم چنین راهکارهاشون....ممنون

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۵

gerami گفت:
    با سلام
    من یک سرور مجازی(ویندوز سرور) به صورت WMWARE نصیب کردم که 1gb رم حدود 80gb هارد براش در نظر گرفتم. برای راه اندازی وردپرس هم از EASYPHP نسخه 5.3.9 استفاده می کنم. قالب وردپرس هم INFRARED هست. با تمامی این تفاسیر وقتی که می خوام وردپرس رو نشون بدم یه زمان 12 ثانیه ای طول میکشه که نشون بده سایت رو . این توضیح رو بدم که من در شبکه یک سازمان این کار رو انجام می دم و زمان 12 ثانیه ای خیلی زیاده از افزونه هایی مثلTOTALCACHE هم استفاده کردم ولی مشکل من رو حل نکرد. در صفحه اول به غیر از اسلایدر قالب از هیچ چیز دیگه ای استفاده نمی کنم. می خواستم از دوستان نظرشون رو در مورد سرعت پایین (12ثانیه ای) بگن و هم چنین راهکارهاشون....ممنون

هزار تا دلیل میتونه داشته باشه، آدرس سایت رو بدید که بقیه بتونن نظر بدن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz
  • gerami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۸

من در یک شبکه داخلی در شرکتی این کار رو انجام دادم ..... از طریق اینترنت قابل دسترسی نیست.... ممنون میشم اگر اححتمالاتتون رو بگید یا حداقل شایع ترین دلیل ها رو

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.