انجمن

مشکل با Tiny MCE  (۴ نوشته)

• irsalam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۱۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۵

سلام
    من Tiny MCE رو نصب کردم و فعالش هم کردم و گزینه اش هم توی تنظیمات اومده ولی خودش که بشه توش مطلب تایپ کرد و فرستاد رو جایی پیدا نیم کنم لطفا راهنمایی کنید ببینم کجاست و باید چه کار کرد در ضمن این Tiny Mce یک پک دیگه فارسی هم داشت که اونها رو باید تو پوشه هاش در روی هاست ریخت که من این کار رو کردم ولی فارسی نشد

• irsalam

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۳

یکی جواب ما رو بده دیگه عجله دارم

این Tiny MCE همش درست شده ولی ما جایی تو پنلم نمی بینم که توش تایپ کنم با اینکه گزینه تنظیماتش هم اومده در ضمن فایل فارسی Tiny MCe رو هم پیداش کردم ولی نمی دونم چه کارش کنم که فارسی بشه لطفا راهنمایی کنید

سریع تر لطفا

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۰

من Tiny MCE رو نصب کردم و فعالش هم کردم و گزینه اش هم توی تنظیمات اومده ولی خودش که بشه توش مطلب تایپ کرد و فرستاد رو جایی پیدا نیم کنم

Tiny MCE با خوده وردپرس نصب می‌شه٬ منظورتون چیه که نصبش کردین و جایی نمی‌بینین که توش تایپ کنین؟!

یکی جواب ما رو بده دیگه عجله دارم

سریع تر لطفا

دوست عزیز این‌جا هیچ‌کس وظیفه نداره به‌شما پاسخ بده٬ اگه کسی بلد بود و مایل بود کمک کنه٬ میاد کمک می‌کنه. بهتره لحن‌تون رو اصلاح کنین.

• irsalam

آفلاین
    عضو
    ۲۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۱

دوست عزیز اولا اینکه شما چه طوری لحن منو فهمیدین که چه طوره من که نوشتم صحبت که نکردم و لحن خاصی هم نداشتم دوما ما مخلص همه هستیم و اگه اساعه ادبی شده ما رو ببخشید و این طور نوشتم که بفهمید عجله دارم و این مسئله دو روزه ما رو معطل خودش کرده و ظاهرا شما با اون ای دی جالبتون که اسمش گناهکار همه رو اینجا گناهگار می بینید

و خلاصه من منظورم از دیده نشدن TIny MCE این بود که آیکون های برنامه نظیر CUT - COPy و .... که تو تنظیماتش هست رو نمی بینم و باید چه کار کنم که دیده شه و فارسی بشه  

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها