انجمن

پیوند پکتا و دسته بندی  (۲ نوشته)

• enik

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۷
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۳

پس از پاک کردن تمامی تگ های از طریق راهی که آقای گناهکار پیشنهاد کرد تعدادی از دسته بندی ها خودشون پاک شدند و یا تمامی مطالب که به اونها منسوب بود حذف شدند یا در سایت مشاهده می شوند اما در بخش مدیریت دسته بندی دیده نمی شوند یا در سایت دیده می شوند که وقتی وارد می شوند میگه : نات فوند - ارور 404
    دو تا مشکل :
    - پیوند یکتا من این هست : /%postname%
    ,وقتی وارد سایت میشم بعضی از دسته بندی باز نمی شند، هاش تی اکسز رو گذاشتم روی 777 ؛
    اینجا رو ببینید : لینک

و بگید چی کنم تا بتونم برخی از دسته ندی ها رو که در مدیریت دسته ها مشاهده نمی شوند اما واقعا هستند رو تغییرات بدم ؟
    مثلا دسته بندی : مشاهیر ایران باستان در سایت دیده میشه، در انتشار مطالب میاد و میشه تیکش رو زد که زدم چند باری و مطالبی رو بهش منسوب کردم اما نمی تونم درش تغییراتی بدم! یعنی وقتی میرم تو مدیریت دسته بندی ها ؛ بیشتر دسته ها نیستند، که دلیل پاک کردن همه تگ ها از سی پنل به خاطر فشار سی پی یو بود.
    بعد از اینکه تگ ها رو پاک ردن دسته بندی ها به کلی به هم ریخت با دردسر برخی شون رو درست کردم اما باقی نمی شه.
    و

• enik

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۷
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۱ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۵

اینم هست که اگه در دسته بندی ها این بخش سایت تاریخ ما اگه به پیوند لینک بالایی دقت کنید یک اسلش زیادی داره " / " در حالی که پیوند یکتا من درست هستی : /%postname%
    یک اسلش داره حتما باید باشه ظاهرا

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.