انجمن

۲ تا مشكل جديد ...  (۸ نوشته)

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۵ مهر ۱۳۸۶ - ۲۰:۳۲

اگه اشتباه نكنم بعد از update نسخه جديد وردپرس (از 2.1 به 2.2.3) اين دو تا مشكل در 2 تا از سايتهام به وجود اومده .

در يكي از سايتها ، در صفحه ارسال مطلب منوهاي سايدبار خاصيت جا به جايي و باز و بسته كردن خود رو از دست داده اند و ديگه علامت + ديده نمي شه :

http://i20.tinypic.com/16gwt4l.jpg

و مشكل ديگه در يكي ديگه از سايتها :

در قسمت ويرايش پوسته و يا ويرايش پلاگين امكان ويرايش فايلها برداشته شده و براي حل اين مشكل حتما بايستي Permissions رو به صورت دستي تغيير داد .. در صورتي كه من اصلا دستي به Permissions ها نزدم !
    البته اين مشكل يه بار ديگه هم برام به وجود اومده بود كه نمي دونم چي شد پس از چند ماه خودش رفع شد !
    حالا دوباره اين مشكل به سراغ يه سايت ديگه اومده !

http://i23.tinypic.com/dzw8d3.jpg

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۵
    ۵ مهر ۱۳۸۶ - ۲۲:۳۱

گمونم مشکل از طرف سرورت باشه !
    یک بار چنین مشکلی هم برای سایت پیش اومد و بعداْ کاشف به عمل اومد که مسپول سرور داشته یک تغییراتی رو اعمال میکرده بنابراین سطح دسترسی تمام فایل‌ها رو تغییر داده بود ! یک سوالی از مدیر سرورت کن !

قربانت / مرتضی بهمنی

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۵ مهر ۱۳۸۶ - ۲۲:۳۵

گمونم مشکل از طرف سرورت باشه !
    یک بار چنین مشکلی هم برای سایت پیش اومد و بعداْ کاشف به عمل اومد که مسپول سرور داشته یک تغییراتی رو اعمال میکرده بنابراین سطح دسترسی تمام فایل‌ها رو تغییر داده بود ! یک سوالی از مدیر سرورت کن !

شما منظورت براي كدوم يكي مشكل بود ؟ (فكر دوم مشكل دوم رو گفتي )
    امكانش هست ...

ضمنا :
    هر كدوم از سايتها رو يه سرور جداگانه هستند .

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۰۰:۳۶

اگه اشتباه نكنم بعد از update نسخه جديد وردپرس (از 2.1 به 2.2.3) اين دو تا مشكل در 2 تا از سايتهام به وجود اومده .

در يكي از سايتها ، در صفحه ارسال مطلب منوهاي سايدبار خاصيت جا به جايي و باز و بسته كردن خود رو از دست داده اند و ديگه علامت + ديده نمي شه

فکر کنم اگه آخرین نسخه فایل های ما رو بگیرید و CSS هاش رو به کار ببرید مشکلتون حل می شه. شاید هم فقط یک CTRL+F5 اساسی می خواد ...

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۱۵:۴۱

شاید هم فقط یک CTRL+F5 اساسی می خواد ...

نه عزيز اينطور نيست ... من اين مشكلات رو روي چند تا سيستم مختلف هم تست كردم و نتيجه نگرفتم چه برسه به ctrl+f5 تو يك سيستم !

كسي نظر ديگه اي نداره ؟

• مرتضي بهمني

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۵
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۱۷:۲۱

شاهوار عزیز
    من جوابی که دادم برای دو تا گزینه بود ! ممکنه سطح دسترسی های درستی تعیین نکرده باشید برای فایل‌های افزونه یا تصاویر بخش مدیریت ! لطفاْ چک کنید و از حال و روز و تغییرات این چند روزه سرورتون اطلاعاتی بگیرید !
    در ضمن پیشنهاد میکنم فایل‌های وردپرس رو مجدداْ بگیری و جایگزین فایلهای فعلی‌ات کنی ! شاید فایل‌های وردپرس از فایل فشرده به صورت کامل استخراج نشدند ! ولی از اونجا که کارهای css پروژه رو گناهکار انجام داده بهتر هست از ایشون هم کمک بخوای !

قربانت / مرتضی بهمنی

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۲۰:۰۹

شاهوار عزیز
    من جوابی که دادم برای دو تا گزینه بود ! ممکنه سطح دسترسی های درستی تعیین نکرده باشید برای فایل‌های افزونه یا تصاویر بخش مدیریت ! لطفاْ چک کنید و از حال و روز و تغییرات این چند روزه سرورتون اطلاعاتی بگیرید !
    در ضمن پیشنهاد میکنم فایل‌های وردپرس رو مجدداْ بگیری و جایگزین فایلهای فعلی‌ات کنی ! شاید فایل‌های وردپرس از فایل فشرده به صورت کامل استخراج نشدند ! ولی از اونجا که کارهای css پروژه رو گناهکار انجام داده بهتر هست از ایشون هم کمک بخوای !

1- همون طور كه قبلا گفتم من به قسمت سطح دسترسي فايلها اصلا دست نزدم كه گفتيد :

ممکنه سطح دسترسی های درستی تعیین نکرده باشید

2- بازم تاكيد مي كنم هر كدام از اين سايتها روي يك سرور جداگانه هستند
    3- روي هر كدوم هم 2.2.3 انگليسي رو نصب كردم

• مهرداد

آفلاین
    ناظم
    ۷ مهر ۱۳۸۶ - ۰۲:۰۱

برای مشکل دوم باید سطوح دسترسی رو خودتون برای تک تک فایلهای پوسته اعمال کنید
    برای مشکل اول من پیشنهاد میکنیم فایلهای وردپرس رو مجددا آپلود کنید ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها