انجمن

تنظیمات وافزونه های وردپرس سایتم  (۸ نوشته)

• hana_92

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۷

باسلام من حدودیک هفته پیش سایتم را راه اندازی کردم ووردپرس روی ان نصب شد وتمام افزونه ها وتنظیمات انرا درست کردم ولی متاسفانه امروز همه ی تنظیمات ان ناگهانی به هم خورده وهمه ی افزونه های انن پاک شده وسایت به روز اول برگشته خواستم بدونم علتش چیه وچیکاربایدبکنم؟؟؟؟؟

• hana_92

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۸

ببخشیدمن الان سعی کردم دوباره تنظیمات را نصب کنم ولی همه اش دوباره پرید اجازه ی نصب افزونه ها هم وردپرس نمیدهد نمیدان چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۴

این مشکل مربوط به سرویس دهنده هاست می باشد.

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷

با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید و این مشکل باهاشون در میون بزارید و ازشون بخواید که بک آپ24 ساعت قبل رو براتون بالا بیارن.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hana_92
  • hana_92

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۷

ببخشید مشکل روبهشون گفتم ولی یک سوال دیگه داشتم اولین بارکه من افزونه هارونصب کرده بودم افزونه ی پیوندها وامارگیرسایتمم نصب کرده بودم ولی متاسفانه پیوندهاوامارگیرروی صفحه ی سایتم نشون داده نمیشد یعنی من کسی رومیتونستم لینک کنم ولی روصفحه بخشی به اسم اطلاعات پیوندها یا امارسایت وجودنداشت که نشون بده باید چیکارکنم؟؟؟؟البته این مشکل مال قبل ازپریدن همه ی افزونه هام هست خواستم اگه افزونه هامو درست کردم این مشکلمم حل کنم ممنون میشم کمکم کنید

• bi3da136

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۰

هر افزونه آمار یا پیوند ها به دو صورت قابل نمایش هست.
    اولیش اینه که به قسمت ابزارک ها برید و خیلی راحت ابزارک مورد نظر اون افزونه رو در قسمت سابد بار در محل دلخواه قرار بدید.
    اگه افزونه ابزارک نداشت باید به صفحه افزونه در وردپرس مراجعه کنید و از کد های تعریف شده برای اون افزونه استفاده کنید.
    مثلا برای نمایش تعداد افراد آنلاین یک کد خاص تعریف شده
    برای نمایش کل بازدید یه کد خاص دیگه تعریف شده و به همین صورت باقی کد ها.

• hana_92

آفلاین
    عضو
    ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۱

ببخشیذیک سوا دیگه من میخوام ایمیلی رو که وردپرسم قبول داره ومیتونم باهاش رمزمو تغییربدم عوض کنم چیکاربایدبکنم؟؟

• hana_92

آفلاین
    عضو
    ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۱

اخه من چندبار سعی کردم توتو ویرایش شناسنامه تغییرش دبدم ولی بازم به همون ایمیل قبلی که داده بودم ایمیل میفرستاد وبه ایمیل جدید ایمیل نمیفرستاد وانونو قبول نمیکرد باید چیکارکنم؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.