انجمن

درخواست گالری عکس زیبا  (۵ نوشته)

• arashlolos

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۵

سلام
    گالری تصویر مانند صفحه http://www.miladmaskan.com/ShowRentVilla.php?ID=1008 میخوام.
    خواهشا کامل این صفحه رو عکساشو ببینید و بعد جواب بدید.
    گالری عکس وردپرس که این قابلیت رو نداره.گالری های دیگه رو هم امتحان کردم هیچ کدوم مثل این سایت نیستند که با کلیک روی عکس همونجا درجا عکسو باز کنه و با یه دکمه بشه بعدی . قبلی رو آورد یا بست عکس رو .
    اگه گالری معرفی می کنید حداقل آموزششم بزارید که آدم بدونه چجوری باید کار کنه باهاش.

• mmvalinezhad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۴

arashlolos گفت:
    سلام
    گالری تصویر مانند صفحه http://www.miladmaskan.com/ShowRentVilla.php?ID=1008 میخوام.
    گالری عکس وردپرس که این قابلیت رو نداره.گالری های دیگه رو هم امتحان کردم هیچ کدوم مثل این سایت نیستند که با کلیک روی عکس همونجا درجا عکسو باز کنه و با یه دکمه بشه بعدی . قبلی رو آورد یا بست عکس رو .
    اگه گالری معرفی می کنید حداقل آموزششم بزارید که آدم بدونه چجوری باید کار کنه باهاش.

سلام دوست من برای اینکه عکس های سایتتون مثل این سایت بشه باید از افزونه Lightbox Gallery استفاده کنید.
    من امتحان کردم دقیقا مثل نمونه سایتی که قرار دادید شد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    arashlolos
  • roozbeh_cs

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۳

arashlolos گفت:
    سلام

افزونه light box gallery رونصب کن,فعال کن,تنظیمات نمایش رو به همین شکل که میخوای در بیار,عکس رو که آپلود میکنی,پیوند رو بزار به پیوند به تصویر,بعد که صفحه رو باز کنی,رو عکس کلیک کنی,اینطوری میشه
    خیلی هم افزونه راحتی و بی دردسری :)

• abbas khoshnazar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۵:۰۸

سلام
    دوستان من مشکلی دارم گفتم حالا که اینجا مطرح شده من بگم شاید حل بشه.
    من هر افزونه ای که برای لایت باکس هیت تست کردم کار نکرد رو قالبم به غیر از Fancy Gallery Lite که این افزونه هم فقط گالری که با خودش ایجاد بشه رو لایت باکس میکنه و من میخوام کل عکسای سایتم به این صورت باشه.

حدس زدم که احتمالا باید یه کدی رو به هدر اضافه بکنم ، حالا میشه بگید چه طور میتونم از همین افزونه ای که معرفی کردید استفاده کنم ، چون این هم کار نکرد.

• mmvalinezhad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۱

abbas khoshnazar گفت:
    سلام
    دوستان من مشکلی دارم گفتم حالا که اینجا مطرح شده من بگم شاید حل بشه.
    من هر افزونه ای که برای لایت باکس هیت تست کردم کار نکرد رو قالبم به غیر از Fancy Gallery Lite که این افزونه هم فقط گالری که با خودش ایجاد بشه رو لایت باکس میکنه و من میخوام کل عکسای سایتم به این صورت باشه.

حدس زدم که احتمالا باید یه کدی رو به هدر اضافه بکنم ، حالا میشه بگید چه طور میتونم از همین افزونه ای که معرفی کردید استفاده کنم ، چون این هم کار نکرد.

از افزونه ی lightbox plus استفاده کنید،ببینید مشکلتان حل می شود.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.