انجمن

• reza bastani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۶

سلام
    نمیشه با دست کاری توی وردپرس کاری کرد که کدهای PHP بی واسطه توی پست ها اجرا بشن. البته می خوام این کار رو بدون افزونه انجام بدم چون افزونه هایی که من برای این کار دیدم دست و پا گیر هستن.
    ممنون میشم کمکم کنید.

• حسین بوستانی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۴
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴

نه رفیق فقط افزونه ها میتونن کمکت کنن چون وردپرس میره متن رو از دیتابسش میگیره echo میکنه یعنی هیچ راهی به غیر افزونه نیست.

• shayanmoradi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۶:۴۴

دوست عزیز من شما پستی می نویسید که PHP باشه مرورگر اون رو تبدیل میکنه به HTML .. ولی من برام سوال هست کدوم افزونه دست و پاگیر هست ؟

• ehsanmousavi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۷

shayanmoradi گفت:
    دوست عزیز من شما پستی می نویسید که PHP باشه مرورگر اون رو تبدیل میکنه به HTML .. ولی من برام سوال هست کدوم افزونه دست و پاگیر هست ؟

دوست عزیز، افزونه ها دست و پاگیر نیستن، اما بعضی افزونه ها تنها کارشون پر کردن الکیه فضای هاست هست. این رو قبول کنید دوست عزیز!

reza bastani گفت:
    سلام
    نمیشه با دست کاری توی وردپرس کاری کرد که کدهای PHP بی واسطه توی پست ها اجرا بشن. البته می خوام این کار رو بدون افزونه انجام بدم چون افزونه هایی که من برای این کار دیدم دست و پا گیر هستن.
    ممنون میشم کمکم کنید.

فکر نمیکنم دوست عزیز، احتمالا فقط با افزونه ها بشه این کارو کرد.

• DigiMohammad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۸

اجرای دستورات php که درون پستها قرار میگیرن به صورت پیشفرض ممکن نیست. ممکن است افزونه هایی در این زمینه موجود یاشند. اما بهترین راه نوشتن کدهای php مختص کار و هدف خودتان هست.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.