انجمن

ریست کردن رمز عبور  (۱۰ نوشته)

• Sasy360

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۱۳:۱۹

سلام به همه ی بچه های تیم وردپرس فارسی
    من پس ورد ورودم رو به کنترل پانل WPم گم کردم، رو قسمت ارسال مجدد رمز عبور هم که میزنم و e-mailم رو وارد میکنم، میگه فرستادیم ولی تا حالا که هیچی نفرستاده!
    میخواستم بدونم راه دیگه ایی برای ریست و یا تعویض رمز عبور وجود نداره؟

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۶ مهر ۱۳۸۶ - ۱۵:۳۸

قسمت Bulk يا Spam ايميل خودتو چك كن

• Sasy360

آفلاین
    عضو
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۱۲:۴۳

قسمت Bulk يا Spam ايميل خودتو چك كن

شاهوار جان e-mailیی کلا نفرستاد! ولی خوشبختانه رمز عبورم خودم رو پیدا کردم! راستی چرا وردپرس بد لود میشه؟ مثلا وقتی میخوام پست جدید بفرستم بعضی موقع ها دکمه ی ارسال نمیاد و باید صفحه رو بارگزاری مجدد کنم!

• martianboy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۸ مهر ۱۳۸۶ - ۱۵:۲۳

راستی چرا وردپرس بد لود میشه؟ مثلا وقتی میخوام پست جدید بفرستم بعضی موقع ها دکمه ی ارسال نمیاد و باید صفحه رو بارگزاری مجدد کنم!

بله؟! می‌شه دقیق‌تر بگید؟ مثلا مرورگرتون چیه، وردپرس رو روی لوکال نصب کردید یا روی وب‌سایت؟

• Sasy360

آفلاین
    عضو
    ۱۰ مهر ۱۳۸۶ - ۱۶:۳۶

بله؟! می‌شه دقیق‌تر بگید؟ مثلا مرورگرتون چیه، وردپرس رو روی لوکال نصب کردید یا روی وب‌سایت؟

مرورگرم آخرین نسخه فایر فاکس هست، وردپرسم هم روی لوکال هاست هست [اصلا یعنی چی لوکال هاست؟!]

• Babak

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    ۱۰ مهر ۱۳۸۶ - ۲۱:۲۵

براي Reset كردن Password ميتونيد از اين روش استفاده كنيد:

http://wordpress.org/support/topic/118810

البته اگر به FTP هاستتون دسترسي داشته باشيد!

• utopia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۱۱ مهر ۱۳۸۶ - ۰۶:۲۹

یه روش دیگه که خود من ازش استفاده کردم، استفاده ار PHPMyAdmin هستش:
    توضیحاتش توی لینک زیره:
    http://codex.wordpress.org/Resetting_Your_Password

لطفاً نگید که مشکل حل شده بود. این رو نوشتم یادگاری بمونه ;)

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۱۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۱:۱۱

مرورگرم آخرین نسخه فایر فاکس هست، وردپرسم هم روی لوکال هاست هست [اصلا یعنی چی لوکال هاست؟!]

به طور خلاصه بايد بگم :
    لوكال هاست : يعني اينكه شما تو كامپيوتر خودتون يه سرور مجازي درست كرده باشيد و تو اين روش لازم نيست فايلهاتون رو رو هاست خودتون آپلود كنيد و تغييرات بديد و نتايج رو با اينترنت ببينيد .

در لوكال هاست همه كارها در سيستم خودتان انجام ميشه و نيازي به اينترنت نيست . براي ساخت يك لوكال هاست بر روي سيستمتان نرم افزارهاي مختلفي وجود داره كه يكي از بهترينشون Easy-php هستش .

با توجه به توضيحاتي كه دادي اين طور به نظر ميرسه كه شما رو لوكال هاست الان نيستي و روي يك سرورواقعي داري تست مي كني

• Sasy360

آفلاین
    عضو
    ۱۱ مهر ۱۳۸۶ - ۱۸:۱۶

ممنون از توضیحات دوستان برای ریست کردن رمز عبور

به طور خلاصه بايد بگم :
    لوكال هاست : يعني اينكه شما تو كامپيوتر خودتون يه سرور مجازي درست كرده باشيد و تو اين روش لازم نيست فايلهاتون رو رو هاست خودتون آپلود كنيد و تغييرات بديد و نتايج رو با اينترنت ببينيد .

در لوكال هاست همه كارها در سيستم خودتان انجام ميشه و نيازي به اينترنت نيست . براي ساخت يك لوكال هاست بر روي سيستمتان نرم افزارهاي مختلفي وجود داره كه يكي از بهترينشون Easy-php هستش .

با توجه به توضيحاتي كه دادي اين طور به نظر ميرسه كه شما رو لوكال هاست الان نيستي و روي يك سرورواقعي داري تست مي كني

بله شاهوار جان رو هاست اینترنتی هست، آدرسشم sasy.ir هست، اون مشکل لود کردنم نمیدونم چی شده که حل شده!

• morteza0919

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۸ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۱

سلام من رمز وردپرس رو هك كردن وديگر بارمز قبلي وارد وردپرس نميشود چگونه ميتوانم از طريق هاست رمز وردپرس رو تغيير بدم؟

درباره‌ی این موضوع