انجمن

برقراری ارتباط با پایگاه داده در هنگام نصب ورد پرس  (۵ نوشته)

• keyhan14

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۱

من با خوندن مستندات همین سایت، همه ی کارای راه اندازی یه سایت رو انجام دادم. از سایت hostmeli.com ، پنجاه مگابایت هاست لینوکس خریدم. تو کامپیوترم، نرم افزار Appserv رو نصب کردم و بعد از این کار، پوشه ی وردپرس رو به هاستم انتقال دادم. تو فایل wp-config.php، یوزر و پسورد و نام دیتابیسمو درست وارد کردم. البته، اسم پوشه وردپرس رو به home تغییر دادم بعد فرستادمش رو هاست. بعد، یه کپی از پوشه وردپرسمو با همون نام wordpress به جایی که نرم افزار Appserv رو نصب کردم بودم فرستادم، یعنی به اینجا:C:\AppServ\www حالا وقتی که آدرس زیرو تو مرورگرم وارد میکنم و اینترو میزنم، یه پنجره وا میشه که توش نوشته: "خطا هنگام برقراری ارتباط با پایگاه داده" و چن خط توضیخات دیگه. این آدرسیه که تو مرورگرم وارد میکنم:
    adresesitam.ir/home/wp-admin/install.php
    حالا باید چکار کنم؟ مشکل کجاست؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۳۵

چرا زیر دامنه ایجاد می کنید. اطلاعات وردپرس را در روت سایت (public_html) آپلود کرده و بصورت زیر نصب کنید:
    example.com/wp-admin/install.php

• keyhan14

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴

araz گفت:
    چرا زیر دامنه ایجاد می کنید. اطلاعات وردپرس را در روت سایت (public_html) آپلود کرده و بصورت زیر نصب کنید:
    example.com/wp-admin/install.php

مگه با نصب زیر دامنه, مشکلی بیش میاد؟ یا تنظیمات دیگه ای داره که تو مستندات وردبرس نیومده؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۹

خیر. مشکلی رخ نمی دهد اما ازنظر موتور های جستجو چنین روشی توصیه می شود.

• کاربر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۷

من از توضیحات شما چیزی متوجه نشدم؛ امکان نصب در زیر دامنه وجود دارد، اما باید الگوی نصب خودش را رعایت کنید. به سادگی از این روش امکان پذیر است.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.