انجمن

• condol

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۵

سلام
    من به مسولین و مدیران سایت پیشنهاد می کنم در صورت امکان کلیه مطالبی که باید در رابطه با کار با ورد پرس لازمند کاربر اونها رابدونه لطف کنید در قالب یک کتاب الکترونیک منتشر کنید تا افراد تازه کار مزاحم اساتید بزرگوار نشوند در این صورت اطلاعات افراد و اعضا بیشتر می شه . خواهشمندم در این مورد کمی فکر کنید . با تشکر

• blackmoor

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۱:۰۷

دوست عزیز مشکلات وردپرس به نسخه ها و افزونه ها بستگی داره که در هر زمان به یک شکل ظاهر میشن
    این کار عملا غیر ممکن هست مگر اینکه بجاش هر ماه گروه وردپرس یک ماهنامه انتشار بده که نکات و افزونه ها و دیگر اتفاقات رو درش شرح بده :D

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۶

اتفاقا پیشنهاد خوبیه
    با توجه به مشغله و کمبود وقت مسئولان سایت ما این کار رو به خودتون واگذار میکنیم
    پس کار شما شد اینکه پست های به نتیجه رسیده انجمن رو هر ماه به صورت یه کتاب الکترونیک منتشر کنین
    برای شروع کار میتونین پست های مربوط به نسخه 2.7 رو انتخاب کنین
    هنوز هم با این کار موافقین؟

• blackmoor

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۲

نمی دونم منظورتون من بودم یا نه !
    اما نظر من این بود که به جای پیشنهاد دوستمون condol اگه قراره کاری انجام بشه بهتره که در آخر ماه یک ماهنامه از کل فعالیت ماه دروست بشه :-?

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۲

سوء تفاهم نشه
    منظور من condol بود که این پیشنهاد رو دادن

• blackmoor

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۲:۳۲

:D اوکی
    ولی به نظرم جواب خوبی ندادید ایشون نمیتون این کار رو انجام بدن
    این یک پیشنهاد به سود همه کاربران هست و بهتره که ازش حمایت بشه و یه گروهی برای اینکار ایجاد بشه *-:)

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۴

من اون جواب رو عمدا دادم
    تا ایشون واسه یه لحضه هم شده خودشونو جای مسئول این کار بزارن و ببینن که چه کار طاقت فرسایی هست
    در ضمن من گفتمن که ایده ایده ی خوبیه اما مرد عمل میخواد (اون عمل نه ، اونیکی عمل) :-)

• blackmoor

آفلاین
    عضو
    ۸ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۹

:D
    خوب پس یه گروهی تو همین تاپیک جفت و جور کنیم تا این مسپولیت رو بر عهده بگیره *-:)

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۸ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۳

من منتظر یک فرصت هستم تا یک سری موضوعاتی که بیشترین درخواست‌ها رو توی انجمن داشته (مثل جدا کردن مطالب یک دسته از بقیه‌ی مطالب) رو به مستندات منتقل کنم. البته کاربران هم می‌تونن با نام‌نویسی در بخش مستندات خودشون مقاله بنویسن و منتشر کنن یا مقالات‌ه موجود رو ویرایش کنن. ما هم استقبال می‌کنیم.

واقعن من نمی‌تونم به‌تنهایی همه‌ی این کارها رو انجام بدم.

• condol

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۸ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۰:۲۶

سلام
    من از همه اساتید تشکر می کنم علت طرح این موضوع اینه که من خودم توی ابتدای راهم من برای کار آماده ام ولی این موضوع بیشتر به
    سمت و سوی افرادی است که واقعا مسلط هستند من می دانم که کار سختی است ولی بسیاری از مشکلات را حل می کنه باور کنید اگه خودم به تنهایی بخوام همه سوالاتم را مطرح کنم انجمن نمی تونه پاسخگو باشه از این طریق ما جلوی بسیار از سوالات را می گیریم پاسخ ها و درایتی که جناب گناهکار دارند واقعا ستودنی است و از ایشان و همه عزیزان تشکر می کنم

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۸ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۱:۱۹

به نظرم پیشنهد جالبیه.یه کار دیگه هم که میشه کرد اینه‌که اون تاپیک‌هایی رو که به سرانجام رسیدن داخل یه تاپیک قرار داده شن :-)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها