انجمن

مشکل در بالا امدن سایت  (۴ نوشته)

• caffedownload

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۶

سلام دوستان
    سایت من یک مشکلی داره که امروز براش پیش اومده من کامل وردپرس رو نصب کردم و 80 مطلب هم منتشر کردم که قبلا راحت بالا می اومد اما الان وقتی میری رو سایت میگه که باید وردپرس رو نصب کنید . دوستان لطف کنید این مشکل من رو پیگیری کنید . هر اطلاعاتی هم خواستین من بهتون میدم . مرسی
    فوق منتظرم .

• طراحی سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۴
    ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۴

caffedownload گفت:
    سلام دوستان
    سایت من یک مشکلی داره که امروز براش پیش اومده من کامل وردپرس رو نصب کردم و 80 مطلب هم منتشر کردم که قبلا راحت بالا می اومد اما الان وقتی میری رو سایت میگه که باید وردپرس رو نصب کنید . دوستان لطف کنید این مشکل من رو پیگیری کنید . هر اطلاعاتی هم خواستین من بهتون میدم . مرسی
    فوق منتظرم .

اگر همین سایتی که تو اسمت گذاشتی بوده که الان داره کار میکنه. احتمالا ارتباط با دیتابیس قطع بوده و میتونه مشکل از هاست باشه

• rajabi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳

سلام
    دیروز وقتی داشتم سایتم را درست میکردم نمیدونم چکارش کردم که دیگه سایتم بالا نمی اید میتونید کمکم کنید چنین پیغامی میده
    Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/arrhar/domains/arrhar.ir/public_html/wp-content/themes/atheros/functions.php on line 535

• Seo one

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۰
    ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۰

rajabi گفت:
    سلام
    دیروز وقتی داشتم سایتم را درست میکردم نمیدونم چکارش کردم که دیگه سایتم بالا نمی اید میتونید کمکم کنید چنین پیغامی میده
    Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/arrhar/domains/arrhar.ir/public_html/wp-content/themes/atheros/functions.php on line 535

عزیزم این خطا مربوط میشه به فایل فانکشن قالبتون
    برید از تو هاست ایت فایل رو با فایل اصلی قالب جایگزین کنید این هم ادرسش

شما دوست عزیز اول هم که سایت مشکلی نداشت

public_html/wp-content/themes/atheros/functions.php

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.