انجمن

پوسته فارسی مینیمال برای وردپرس  (۴ نوشته)

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۹ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۸:۳۰

این تم یکم با تم هایی که قبلن منتشر کردم فرق میکنه.این تم که نام اصلیش Ki*s هست یه کار فوق‌العاده ساده و در عین حال کار آمده که به درد دوستان مینیمال‌نویس میخوره.این تم متاسفانه با ابزارک سازگاری نداشت و خودم اون رو با ابزارک سازگار کردم و البته بعد نسبتن پشیمون شدم چون ویجت‌های خودش خیلی قشنگ تر بودن و پیشنهاد میکنم اگه خواستید در سایدبار تغییری بدید از طریق همون ویرایش تم عمل کنید.فاصله حروف از هم درجاهایی زیاد بود و خودم کمش کردم.

پیش‌نمایش | دانلود

:-)

• amirhosein

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۲:۴۳

سلام
    بهتر بود رو css قالب بیشتر کار کنی ;-) من طرح رو از پیش نمایش دیدم ، در sidebar برای li ها background گذاشته شده که به right تغییرش ندادید.

موفق باشید

• آرمان

آفلاین
    عضو
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۶

amirhosein گفت:
    سلام
    بهتر بود رو css قالب بیشتر کار کنی ;-) من طرح رو از پیش نمایش دیدم ، در sidebar برای li ها background گذاشته شده که به right تغییرش ندادید.
    موفق باشید

حقیقتن معیار من استاندارد بودن نیست و به نظرم زیبایی در مرحله اول قرار داره.

• آرمان

آفلاین
    عضو
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۰

یه اشکالی در بین خط‌های مطالب بود که رفعش کردم.کافیه این کد رو به هر قسمتی از Layout.css اضافه کنید:
    .post p{font-size:11px; color:#1d1d1d; line-height:16px; margin:0 0 5px 0;text-align:right;}

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها