انجمن

درخواست کمک فوری از سئو کاران.خواهشا کمک کنید  (۲ نوشته)

• amadictco

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۴

من سایتم رو نزدیک 2 ماهه طراحی کردم.رو سئو هم خیلی کار کردم.حتی تو سایت های فیسبوک و گوگل پلاس و ... هم لینک زیاد دادم تا امار بازدیدم بالا بره و به رنکم کمک کنه.کلمات کلیدی من تا صفحه 3 و 4 بالا اومده اما هرچی سایتم رو هر روز هم بروزرسانی می کنم اما دیگه از این صفحات تکون نمیخوره و بهتر نمیشه.سئو کاران عزیز میخواستم سایتم رو ببینید و انالیز کنید و راهنماییم کنید که اگه جایی رو دارم اشتباه انجام میدم اطلاح کنم.اخه این سایت تجاری هست و اگه زود به نتیجه نرسه ضرر می کنم. ادرس سایت :

• وطن میزبان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲

من سایتم رو نزدیک 2 ماهه طراحی کردم.رو سئو هم خیلی کار کردم.حتی تو سایت های فیسبوک و گوگل پلاس و ... هم لینک زیاد دادم تا امار بازدیدم بالا بره و به رنکم کمک کنه.کلمات کلیدی من تا صفحه 3 و 4 بالا اومده اما هرچی سایتم رو هر روز هم بروزرسانی می کنم اما دیگه از این صفحات تکون نمیخوره و بهتر نمیشه.سئو کاران عزیز میخواستم سایتم رو ببینید و انالیز کنید و راهنماییم کنید که اگه جایی رو دارم اشتباه انجام میدم اطلاح کنم.اخه این سایت تجاری هست و اگه زود به نتیجه نرسه ضرر می کنم. ادرس سایت :

سلام خدمت شما دوست عزیز، اینجا انجمن وردپرس هست، مشکلات و یا سوالاتی که در رابطه با وردپرس هست مطرح میشه. سئو دیگه والا من ندیدم.
    بهتره در یک انجمن دیگه مشکلتون رو مطرح کنید.

موفق باشید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.