انجمن

باز نشدن سایت  (۵ نوشته)

• aminpiran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰

سلام
    سایت من بالا نمیاد همچین اروری میده این برای چیه و باید چیکار کنم؟

Fatal error: Call to undefined function is_ssl() in /home/heyatir/domains/heyat333.ir/public_html/wp-includes/link-template.php on line 3427

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • yonessb9

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۶

سلام
    سایت منم همین مشکلو داره داداش اگه مشکل سایتت رفع شده به منم میتونی کمک کنی
    مرسی........
    Fatal error: Cannot redeclare the_post_thumbnail_caption() (previously declared in /home/parvizna/public_html/wp-includes/post-thumbnail-template.php:244) in /home/parvizna/public_html/wp-content/themes/provision/functions/11_other.php on line 12

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵

yonessb9 گفت:
    سلام
    سایت منم همین مشکلو داره داداش اگه مشکل سایتت رفع شده به منم میتونی کمک کنی
    مرسی........
    Fatal error: Cannot redeclare the_post_thumbnail_caption() (previously declared in /home/parvizna/public_html/wp-includes/post-thumbnail-template.php:244) in /home/parvizna/public_html/wp-content/themes/provision/functions/11_other.php on line 12

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید
    دوست عزیز میبینید که ایشون نوشته خودشون رو در حالت حل شده قرار دادن لطفا برای مشکلات خود در صورت عدم جواب و نرسیدن به نتیجه تاپیک جدید ایجاد نمایید باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• godsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷

سلام و خدا قوت. مشکل من اینه که الان بیش از یک ماه میشه با سایتم کارنکردم و حالا که میخوام وارد دامنم بشم بالا نمیاد و صفحه تبلیغی برای xzn میاد. نمیدونم شاید ورد پرسم حذف شده اما به چه دلیل!!! از طرفی میخواستم برم فایل منیجر ببینم ورد پرس هست یانه که برای ورود ftp account میخواد که نمیدونم از کجا بیارمش! یک جایی هست که ftp account میشه ساخت ولی برای ساختنش directory و Qouta(mb) میخواد که نمیدونم چیه ... لطفا راهنمایی کنید.

• oakshop

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۴

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید
    دوست عزیز میبینید که ایشون نوشته خودشون رو در حالت حل شده قرار دادن لطفا برای مشکلات خود در صورت عدم جواب و نرسیدن به نتیجه تاپیک جدید ایجاد نمایید باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

سلام من بیشتر از 15 روزه مشکل دارم چرا کسی جوابمو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.