انجمن

مشاهده متن کامل نوشته ها  (۴ نوشته)

• m.robotic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۳

با درود . من چند نوشته را در یک دسته قرار دادم . نمی خواهم وقتی روی دسته زده می شود تکه ای از هر نوشته بیاید و فرد روی عنوان هر نوشته بزند تا متن کامل نوشته را ببیند . می خواهم این محدودیت نمایش نوشته ها را بردارم . چگونه می توان این کار را انجام داد . اگر این به پوسته مربوط است من از پوسته Raceclan - ریس کلن فارسی شده بهره برده ام .
    با سپاس

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۳

این اصولی ترین راه است.
    درغیر اینصورت فشار برروی سرور افزایش خواهد یافت و به تبع آن زمان لود افزایش یافته و باعث گریز کاربران، موتورهای جستجو و... خواهد شد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mahdimbs24
  • m.robotic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۲

araz گفت:
    این اصولی ترین راه است.
    درغیر اینصورت فشار برروی سرور افزایش خواهد یافت و به تبع آن زمان لود افزایش یافته و باعث گریز کاربران، موتورهای جستجو و... خواهد شد.

بله شما درست می گید ولی مشروط بر اینکه تعداد مطالب نوشته شده در هر دسته زیاد باشد . اما من در دسته های خود بیش از دو یا سه مطلب نخواهم نوشت . لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه این محدودیت از بین می رود . سپاسگذارم

• mahdimbs24

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۱
    ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۳

m.robotic گفت:

بله شما درست می گید ولی مشروط بر اینکه تعداد مطالب نوشته شده در هر دسته زیاد باشد . اما من در دسته های خود بیش از دو یا سه مطلب نخواهم نوشت . لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه این محدودیت از بین می رود . سپاسگذارم

تا اونجایی که من میدونم این بخش ها از قالب index.php استفاده می کنه
    پس باید تویه اون هم نوشته ها به صورت کامل نشون داده بشند یعنی به جای تابع خلاصه متن تابع متن کامل رو قرار بدید

موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها