انجمن

مشکل درورود به بخش مدیریت  (۶ نوشته)

• godsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

سلام.هنگام ورود به بخش مدیریت وردپرس سایتم وقتی نام کاربری و رمزم رو وارد میکنم پیغام میده خطا دوباره تلاش کنید. من هم مطمینم نام و رمزمو اشتباه وارد نمیکنم.از طرفی وقتی یک نام کاربری الکی وارد کردم پیغام داد نام کاربری (یارمز عبور)اشتباه است.مشخص میشه مشکل از نام کاربری ورمزم نیست.مشکل از خود سرور هست یا چیز دیگه ای؟از دیشب تا الان اینطور شده.ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • samaneh.askari@yahoo.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

godsa گفت:
    سلام.هنگام ورود به بخش مدیریت وردپرس سایتم وقتی نام کاربری و رمزم رو وارد میکنم پیغام میده خطا دوباره تلاش کنید. من هم مطمینم نام و رمزمو اشتباه وارد نمیکنم.از طرفی وقتی یک نام کاربری الکی وارد کردم پیغام داد نام کاربری (یارمز عبور)اشتباه است.مشخص میشه مشکل از نام کاربری ورمزم نیست.مشکل از خود سرور هست یا چیز دیگه ای؟از دیشب تا الان اینطور شده.ممنون

مشکل منم هست.میشه لطفا دوستان راهنمایی کنن؟ البته من بعد از نصب یه افزونه این مشکل برام پیش اومد

• modernhosting.ir

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹

ا

samaneh.askari@yahoo.com گفت:

مشکل منم هست.میشه لطفا دوستان راهنمایی کنن؟ البته من بعد از نصب یه افزونه این مشکل برام پیش اومد

یمیل براتون ارسال شده لطفا اطلاعات بیشتری بدین تا راهنمایی کنم

• modernhosting.ir

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰

godsa گفت:

چند تا مشکل ممکنه وجود داشته باشه
    یکی غیر فعال بودن کوکی در مرورگرتون
    دومی فعالسازی یه افزونه یا همون پلاگین که همخوانی ندارد
    یا با یکی از دیگر افزونه ها تداخل داره!
    یا اسیبد دیدن وردپرستون

• godsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰

سلام.خیلی ممنون. really simple recaptcha و form-recaptcha رو حذف کردم درست شد امامن درصورت نیاز به اینها باید چجوری داشته باشمشون؟

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید این مشکل معمولا به خاطر یک تنظیم نا صحیح هست وقتی افزونه هایی که نام بردید رو نصب کردید باید به صورت دقیق بررسی کنید ببینید با فعال کردن کدام گزینه این مسئله برای شما به وجود میاد بعد اگر اون مورد واقعا نیاز به استفاده نداره فعالش نکنید و اگر بازم هم نتوستین بعد از فعال سازی ایراد رو بفهمید ایمیلتون رو قرار بدید تا با شما در ارتباط باشم بلکم بتونم مشکل رو رفع کرده و شما هم بتونید از افزونه های مذبور استفاده کنید به درستی باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع