انجمن


مشکل در مصرف بالای script های اجکسی WP  (۲ نوشته)

 • mohamadi200

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۱
  # نوشته شده: ۱ سال پیش
  ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰

  با سلام خدمت اساتید عزیز
  بنده سایت موزیک دارم قبلا با مشکل پردازش بالای CPU Usage مواجه بودم . که توسط برنامه نویس 24 ساعت سایت مانتیور شد و مشخص شد از قالب و دو پلاگین هستند . که برنامه نویس قالب و پلاگین ها را بهینه کرد و مشکل حل شد .
  الان 6 ماهه که میگذره و مجدد همون مشکل پیش امده . طی گفتگوی طولانی که با هاستینگ داشتم (هاست دی ال) گفتند که مشکل از اسکریپت های ایجکسیتون هست admin-ajax.php
  گفتند که مشکل از داخل wp هست و باید با متخصص wp مشورت کنم .
  از اساتید عزیز خواهشمندم اگر کسی میتونه مشکل را حل کنه بگه . حاظرم هزینش را هم بدم . ضمنا اضافه کنم کارمدانی هاست دی ال دقیقا نفهیمدن مشکل از چیه . پس خواهش میکنم کسانی که تجربه بالایی دارن وارد گفتگو بشن .
  اینم اضافه کنم . حتی پلنم را هم ارتقا دادم ولی بازم مشکل پا برجاست (CPU Usage اکثر وقت ها روی بلادرنگ سبز هست و بیشتر از 37 درصد نمیشه . اما گاها و تو اوج بازدید میره رو 88 درصد قفل میشه و سرعت سایت یه شدت افت میکنه . در صورتی که قبلا بیشتر از این ها بازدید داشتم اما از 37 درصد بیشتر نمیشد )

 • Amir Nasrollahi

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۲
  # نوشته شده: ۱۱ ماه پیش
  ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹

  سلام به شما

  برای حل مشکل admin-ajax.php باید با افزونه Heartbeat Control این اسکریپت را محدود کنید و زمان ارسال درخواست هاش رو دیر به دیر تر کنید.

  توی گوگل چه به فارسی و چه انگلیسی سرچ کنید آموزش ساده اش هست.. هر چند که پلاگینش کاملا ساده است

درباره‌ی این موضوع