انجمن

مشکل در استفاده از افزونه CKEditor وردپرس  (۴ نوشته)

• echargeu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۴

سلام دوستان
    یه مشکلی که با این ویرایشگر CKEditor دارم، اینه که با فعال کردنش دیگه گزینه های ویرایشگر اصلی وردپرس در دسترس نیست، مخصوصا گزینه های مربوط به Shortcodes (چه منوی شورت کدهای ووکامرس و چه منوی شورت کدهایی که برنامه های مختلف به ادیتور پیش فرض ورپرس اضافه میکنند)

در این تصویر میتونید ببینید که بعد از فعال کردن ckeditor، دیگه اون گزینه ها رو نشون نمیده:
    http://s6.picofile.com/file/8209537134/ckeditor.png

خود سازنده هم دیگه برای وردپرس آپدیتش نمیکنه و به سوالم جوابی ندادند و گفتند برین به صفحه افزونه در سایت وردپرس.
    آیا کسی پیشنهادی برای این مشکل داره؟ که هم این ویرایشگر رو داشته باشیم هم امکانات shortcodes رو؟

یا یه ویرایشگر دیگه معرفی کنید که مثل ckeditor باشه(کامل از نظر امکان ویرایش تمام جزئیات لینک ها و تصاویر و...) و shortcodes رو هم نشون بده.

ممنون.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید احتمالا مشکل به قالبتون ارتباط داره که باید از نزدیک بررسی بشه تا بتونم رفعش کنم در صورت تمایل ایمیلتون رو بزارید تا باهاتون در ارتباط باشم و اگر تونستم مشکل رو حل کنم علت رفع مشکل رو اینجا بنویسم تا دوستان هم استفاده کنن باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    echargeu
  • echargeu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید احتمالا مشکل به قالبتون ارتباط داره که باید از نزدیک بررسی بشه تا بتونم رفعش کنم در صورت تمایل ایمیلتون رو بزارید تا باهاتون در ارتباط باشم و اگر تونستم مشکل رو حل کنم علت رفع مشکل رو اینجا بنویسم تا دوستان هم استفاده کنن باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

سلام، ممنون از توجه و پاسخ شما،
    آدرس سایت: echargeu.ir
    جیمیل: echargeu
    هستش. یعنی باید تغییری در قالب انجام بشه؟ یا تغییر در خود افزونه ckeditor باید انجام بشه؟

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲

برای شما ایمیل ارسال کردم.

درباره‌ی این موضوع