انجمن

من میخوام سایتم رو ویرایش کنم ولي طراحي سايت و کدنویسی  (۷ نوشته)

• @ASREDANAEE

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۳

سلام
    من میخوام سایتم رو ویرایش کنم و دقیقا بشه مثل موردی که در لینک زیر
    ولي طراحي سايت و کدنویسی بلد نيستم و میگن 200 هزار تومان هزينه اين کاره
    مي‌خواهم از اعضای انجمن بپرسم
    آيا کسي هست که بتونه رایگان اين کار را انجام بده و همه کارهای طراحی سایتم رو انجام بده
    حتی طراحی بنر و لوگو هدر
    تا سایتم بشه مثل موردی که در لینک زیر
    اگه کسي قبول کرد از طریق اين آی دی @ javad60 با من تماس بگيره
    http://bigtheme.ir/%D8%AC%D8% AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB% 8C%D9%86-%D9%88%D8%B1%DA%98% D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8% A8-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D9%81% D9%87-3-2-2/

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید ایملتون رو قرار بدید اگر کسی تمایل داشت با شما در ارتباط باشه باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• @ASREDANAEE

آفلاین
    عضو
    ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸

به نام خدا
    سلام
    ایمیل
    bohloolvand@yahoo.com

• msadegh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴

دیوان اشعار امام

امام خمینی هرگز سر شعر و شاعری نداشت و خود را به این پیشه سرگرم نساخته بود. آن عاشق صادق هرگاه از ادای وظیفه و رسالت خویش فراغتی حاصل کرده شرح درد مهجوری را در قالب الفاظ و کلمات موزون بر ورق پاره ای رقم زده است. تعابیر و اصطلاحاتی که در آثار منظوم حضرت امام آمده همانهاست که عارفان شاعر و شاعران عارف در اشعار خود آورده اند‏‎.‎
    ‏‎‎‏حضرت امام خمینی ره در دوران جوانی غزلیات فراوانی سروده بودند و آنها را در دفتری نیز گرد آورده بودند؛ متأسفانه در جریان سفرهای پیاپی، این دفتر مفقود گردید. پس از آن نیز سروده هایی از ایشان در دست بود که برخی به خط خود ایشان ثبت دفتر گردیده بود، و تعدادی نیز به وسیلۀ همسر امام استنساخ شده در دفترچه ای گردآوری شده بود؛ این دفتر نیز در جریان تغییر مکرر محل سکونتشان مفقود گردید. برخی از دست نوشته های باقیمانده، در پی هجوم مأموران ساواک به منزل و کتابخانۀ شخصی ایشان از دست رفت (اسناد ساواک) ؛ اما نسخه ای چند از آثار منظوم قدیمی ایشان، که در دست ارادتمندان و دوستان آن حضرت چونان امانتی ارزشمند نگاهداری می شده، به تدریج برای «مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی» ارسال گردیده است. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت امام بنا به خواهش و اصرار فراوان بانو فاطمه طباطبایی، همسر فرزند گرامی ایشان – حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید احمد خمینی – اشعاری در قالبهای متنوع و با مضامین عرفانی سروده اند که خوشبختانه همۀ نسخه های خطی این سروده ها در این مؤسسه نگهداری می شود. تمامی این سروده ها در مجموعه دیوان اشعار امام گردآوری و به علاقمندان ادب و عرفان اسلامی تقدیم شده است‏‎

• msadegh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸

پورتال چيست و تعريف پورتال

پورتال چيست و طراحي سايت با طراحي پورتال چه فرقي دارد سوالاتی است که شرکت هاي ارائه دهنده پورتال مکررا ميشنوند و هر يک براي آن تعريفي دارند. جالب اينجاست که تقريبا اين تعاريف در اکثر موارد با هم متفاوت است.

براي مشتريان واقعا اين سوال پيش مي آيد که ميپرسند چرا قيمت هايي که براي طراحی وب سایت ارائه ميشود با قيمت هاي طراحي پورتال متفاوت است؟ مگر اين دو با هم چه تفاوتي دارند. اگر همين الان با دو شرکت ارائه دهنده نرم افزار پورتال تماس بگيريد و از آن ها در اين مورد بپرسيد احتمال اينکه جواب يکساني دريافت کنيد بسيار کم است. به همين دليل ما هم يک تعريف ديگر به تعاريف همکارانمان اضافه نميکنيم.

• طراحی بنر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸

سلام دوست خوبم اطلاعات کاملی رو بزارید تاراهنماییتون کنم که چجور میشه سایتون روfix کرد

• @ASREDANAEE

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۶

لطفا از طریق تلگرام صحبت کنیم @javad60

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.