انجمن

آپلود نشدن عکس ها در وردپرس 3.6.1  (۳ نوشته)

• hamedzahed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۶

سلام دوستان من هم از جدیدترین نسخه ی وردپرس فارسی استفاده میکنم 3.6.1–fa_IRالان چند وقتیه می خوام یه عکس آپلود کنم پیغام خطا میده-ولی وقتی میرم تویه قسمت کتابخانه میبینم عکس آپلود شده ولی از طریق افزودن پرونده چند رسانه ایی میزنه خطا-این اتفاق تقریبا یه هفتست که افتاده قبلا اینجوری نبودش

جالب اینه که وقتی دوباره میرم وردپرس رو بروز رسانی میکنم مشکل حل میشه ولی بعد 1 روز دوباره خطا میده لطفا یکی راهنمایی کنه؟

• mahdimbs24

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۱
    ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۱

hamedzahed گفت:
    سلام دوستان من هم از جدیدترین نسخه ی وردپرس فارسی استفاده میکنم 3.6.1–fa_IRالان چند وقتیه می خوام یه عکس آپلود کنم پیغام خطا میده-ولی وقتی میرم تویه قسمت کتابخانه میبینم عکس آپلود شده ولی از طریق افزودن پرونده چند رسانه ایی میزنه خطا-این اتفاق تقریبا یه هفتست که افتاده قبلا اینجوری نبودش

جالب اینه که وقتی دوباره میرم وردپرس رو بروز رسانی میکنم مشکل حل میشه ولی بعد 1 روز دوباره خطا میده لطفا یکی راهنمایی کنه؟

اصولا ربطی به وردپرس نداره و مربوط به تنظمیات امنیتی هاستیک شما هستش

برای حلش میتونید پرمیشن های پوشه wp-content و uploads وزیر مجموعه های uplads رو 777 قرار بدید

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۳:۰۷

در بخش تنظیمات، به رسانه مراجعه کنید و تیک "پرونده‌ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن" را بردارید.
    درصورت عدم رفع مشکل، آنرا با سرویس دهنده درمیان بگذارید.

دسترسی 777 به چنین فولدر هایی بخصوص wp-content ازنظر امنیتی صحیح نیست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mahdimbs24 - fuladpanjeh

درباره‌ی این موضوع