انجمن

کپی کردن لینک دانلود  (۳ نوشته)

• ssh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۲

سلام دوستان.بنده قصد استفاده از افزونه هایی مانند FeedWordPress یا خبرخوان رو دارم.که بتونم rss چند سایت رو وارد کنم و بتونم مطالب اون سایت ها رو البته با لینک اصلی سایت خودشون قرار بدم.تا اینجا مشکلی نیست.
    منتها بعضی از مطالب دارای لینک دانلود هستند 64 بیت و 32 بیت مثلا.
    ایا راهی هست به صورت خودکار بتونم این لینک های دانلود رو بگیرم و تو وب سایت خودم قراربدم و با کلیک روی دانلود مستقیم از لینک دانلود {مثلا وب سایت دانلود ها}، دانلود بشه ؟البته به صورت خودکار.
    اگر افزونه ای وجود داره یا راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹

ssh گفت:
    سلام دوستان.بنده قصد استفاده از افزونه هایی مانند FeedWordPress یا خبرخوان رو دارم.که بتونم rss چند سایت رو وارد کنم و بتونم مطالب اون سایت ها رو البته با لینک اصلی سایت خودشون قرار بدم.تا اینجا مشکلی نیست.
    منتها بعضی از مطالب دارای لینک دانلود هستند 64 بیت و 32 بیت مثلا.
    ایا راهی هست به صورت خودکار بتونم این لینک های دانلود رو بگیرم و تو وب سایت خودم قراربدم و با کلیک روی دانلود مستقیم از لینک دانلود {مثلا وب سایت دانلود ها}، دانلود بشه ؟البته به صورت خودکار.
    اگر افزونه ای وجود داره یا راهی وجود داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید
    1 اگر راهی باشه با توجه به نقض قوانین کپی رایت راهنمایی در این انجمن مقدور نیست !
    2 الان خیلی از هاست ها این اختیار رو به شخص دیگری نمیدن
    3 با استفاده از معقوله محافظت از لینک یا فایل خیلی از مدیران سایت ها جلوی استفاده فایل هاشون رو از طریق دیگران گرفتن و تقریبا در استفاده از این مهم با مشکلاتی مواجه خواهید شد. که برای رفعشون باز باید تجربه کافی کار با وردپرس و افزونه های متعدد وردپرسی که در این زمینه فعالیت دارن رو داشته باشید باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ssh
  • ssh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸

باتشکر از پاسختون.
    کپی رایت رو قبول دارم ونمی خوام سایت های داخلی رو نقض کنم.
    هاستم تست شده هستش و ایراد ومشکلی با دانلود از سایت دیگه ای نداره.
    فایل ها هم محافظت شده نیستش و میتونم راحت دانلود کنم.
    سرچ زیادی کردم و افزونه ای با این قابلیت رو پیدا نکردم.اگر افزونه ای برای این کار وجود داره لطفا اسم افزونه رو اعلام کنید. تا در غیر این صورت روش یا سر نخی برای حل مشکل ارئه بدید ممنون میشم.

درباره‌ی این موضوع