انجمن

انتقال مطالب وردپرس به سایت وردپرس دیگر  (۲ نوشته)

• asemanii

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷

باسلام
    دوستان یک سایت وردپرس هست با 2000 مطلب میخوام کل مطالب را به سایت وردپرسم منتقل کنم. مانند برونریزی و درون ریزی که امکان ویرایش و منتشر نکردن فعلی مطالب وجود داشته باشه. مشکل این هست که درونریزی بیشتر از 15 مگابایت را پشتیبانی نمیکنه و حجم فایل اون 2000 پستی که درونریزی بکنیم خیلی بالا خواهد بود.
    اموزشهایی بود که از طریق دیتابیس میشه اما دقیقا نمیدونم چجوری و ایا دقیق منتقل میشه یا مشکلاتی به وجود میاد
    ایا افزونه ای هست که این تعداد مطالبو منتقل کنه؟
    ممنون از راهنماییتون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۷

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید بهترین حالتش همونه که از طریق دیتا بیس این کار صورت بگیره که اگر دانش قبلی ندارید اول بکاپ بگیرید و بعد منتقل کنید آموزش های زیادی تو نت برای انجام این کار وجود داره اما اگر نمیتونید انجامش بدید یا تجربه کافی ندارید بهتره از کسی کمک بگیرید در صورت تمایل میتونید به من ایمیل بدید تا براتون انجام بدم جیمیل من amoozesh98
    و اما به چه شکلی انجام میشه وارد هاست میشید میرید به بخش پی اچ پی مای ادمین از دیتابیسی که قصد دارید منتقل بشه به جای دیگری بکاپ میگرید از قسمت اسکپورت بعدش میرید ویرایشش می کنید لینک های قبلی رو به لینک های دامنه جدید و تغییرات رو ذخیره می کنید تو هاست جدید تو دیتا بیس مذبور ایمپورت می کنید در ظاهر سادس اما با یه تغییر ریز ناخواسته در لینک ها به علت نداشتن تجربه کافی و به علت وجود بعضی از مقادیر مشابه ممکنه دیتا بیس خراب بشه ! و شما متوجه این خرابی نشده باشید بهتره مواظب باشید و بکاپ داشته باشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    asemanii

درباره‌ی این موضوع