انجمن

باز شدن صفحه سقید به جای صفحه نصب اولیه ی وردپرس  (۷ نوشته)

• mozhganahmadi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹

سلام. زمپ رو نصب کردم و طبق مراحل گفته شده وردپرس رو در htducs قرار دادم. دیتابیس رو هم درست کردم. ویرایشها رو هم انجام دادم. حالا وقتی به این آدرس میرم http://localhost:86/wordpress/ به جای رفتن به صفحه نصب وردپرس، بعد از کلی طول کشیدن صفحه سفید میاد. لطفن راهنمایی کنید..

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • آوای بورالان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹

صفحه سفید در اکثر مواقع یعنی دارید ارور میگیرید ولی چون نشان دادن ارورهارو غیرفعال کردید صفحه سفید نشون داده میشه

• mozhganahmadi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷

buralan گفت:
    صفحه سفید در اکثر مواقع یعنی دارید ارور میگیرید ولی چون نشان دادن ارورهارو غیرفعال کردید صفحه سفید نشون داده میشه

ممنون. فعال کردم و این ارور رو دارم:
    Warning: mysqli_real_connect(): Error while reading greeting packet. PID=5292 in C:\wamp64\www\wordpress\wp-includes\wp-db.php on line 1529
    لطفن کمکم کنید.

• baharmaz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶

دوستان سلام ... سایت من بعد از اینکه به صورت خودکار به روز شده (فقط یک ایمیل دریافت کردم) به مشکل برخورده و همه صفحه های ورود به پنل ادمین سفید نمایش داده میشه و حتی پلاگین ها رو هم از روی FTP غیر فعال کردم اما درست نشده ... میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چون امکان اصلاح سایت به هیچ وجه نیست. بسیار ممنونم ( امیدوارم تاپیک مناسبی برای ارسال انتخاب کرده باشم)

• هومن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸

mozhganahmadi گفت:

ممنون. فعال کردم و این ارور رو دارم:
    Warning: mysqli_real_connect(): Error while reading greeting packet. PID=5292 in C:\wamp64\www\wordpress\wp-includes\wp-db.php on line 1529
    لطفن کمکم کنید.

سلام. شما خطا در ارتباط دارید. اگر شما کاربر حرفه ای هستید باید زمپتونو شخصی سازی کنید که آموزشهاش زیاد هست. اگر هم خیر شما میبایست زمپ رو پاک کنید و مجددا نصب کنید (در حالت پیشفرض نصب کنید). به تنظیمات پورت و مای اس کیو ال دست نزنید. موفق باشید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mojtaba79
  • هومن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰

baharmaz گفت:
    دوستان سلام ... سایت من بعد از اینکه به صورت خودکار به روز شده (فقط یک ایمیل دریافت کردم) به مشکل برخورده و همه صفحه های ورود به پنل ادمین سفید نمایش داده میشه و حتی پلاگین ها رو هم از روی FTP غیر فعال کردم اما درست نشده ... میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چون امکان اصلاح سایت به هیچ وجه نیست. بسیار ممنونم ( امیدوارم تاپیک مناسبی برای ارسال انتخاب کرده باشم)

سلام. خیلی عوامل میتونه موثر باشه. شما اول از همه به جدول wp-option در phpmyadmin بروید و چک کنید ردیف های این جدول سالم باشد. آدرس صفحه ی مدیریت آیا فرق میکند؟ آدرس سایتتونو بدید ببینم.

• shrbshr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱

سلام
    من با خطای صفحه سفید مواجه شدم
    پلاگین هام رو غیر فعال کردم
    اما مشکل حل نشد
    ارور ی که بهم میده اینه
    PHP Fatal error: Cannot redeclare is_user_admin() in /home/bernisco/public_html/boualipub.com/wp-includes/load.php
    ممنون میشم را هنمایی کنید که چه اروری هست

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.