انجمن

مشکل قطع شدن چند لحظه‌ای وردپرس  (۲ نوشته)

• milaad85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲

سلام. مشکلی در سایت خودم 4goush.net که چند وقتیه باهاش مواجه شدم و خیلی از راه‌حل‌های ممکن مثل غیر فعال کردن افزونه ها رو انجام دادم ولی نتیجه گرفتم.
    مشکل اینه که در طول روز برای کمتر از یک دقیقه سایت بالا نمیاد. مثلا در حال نوشتن مطلب هستم. و وقتی کلید پابلیش رو میزنم پیغام cant find... میده، انگار که هیچ سایتی وجود نداره و بعد از چند لحظه (تا یک دقیقه) و رفرش کردن دوباره سایت بالا میاد و گاها مجبورم دوباره به وردپرس وارد بشم. (افزایش مدت زمان لاگین در وردپرس رو به عنوان راه حل تست کردم)
    در این لحظات که سایت غیرفعاله سرور سایت هیچ مشکلی نداره و کنترل پنل سایت هم کاملا بدون نقص کار میکنه.
    کاملا برام سواله که بدونم مشکل از کجاست و اگه مشکل از سروره چطور میتونم این موضوع رو به پشتیبانی هاست و سرور ثابت کنم تا براش راه حلی پیدا کنند

سایت روی سروز مجاری راه اندازه شده.
    وردپرس رو به طور دستی هم نصب و آپدیت کردم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن چاوشی - هانیس
  • محسن چاوشی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱

milaad85 گفت:
    سلام. مشکلی در سایت خودم 4goush.net که چند وقتیه باهاش مواجه شدم و خیلی از راه‌حل‌های ممکن مثل غیر فعال کردن افزونه ها رو انجام دادم ولی نتیجه گرفتم.
    مشکل اینه که در طول روز برای کمتر از یک دقیقه سایت بالا نمیاد. مثلا در حال نوشتن مطلب هستم. و وقتی کلید پابلیش رو میزنم پیغام cant find... میده، انگار که هیچ سایتی وجود نداره و بعد از چند لحظه (تا یک دقیقه) و رفرش کردن دوباره سایت بالا میاد و گاها مجبورم دوباره به وردپرس وارد بشم. (افزایش مدت زمان لاگین در وردپرس رو به عنوان راه حل تست کردم)
    در این لحظات که سایت غیرفعاله سرور سایت هیچ مشکلی نداره و کنترل پنل سایت هم کاملا بدون نقص کار میکنه.
    کاملا برام سواله که بدونم مشکل از کجاست و اگه مشکل از سروره چطور میتونم این موضوع رو به پشتیبانی هاست و سرور ثابت کنم تا براش راه حلی پیدا کنند

سایت روی سروز مجاری راه اندازه شده.
    وردپرس رو به طور دستی هم نصب و آپدیت کردم.

ممکنه از افزونه هایی استفاده میکنید که هنگام فرستادن یک پست شروع به فعالیت میکنند مثل افزونه های اشتراک گذاری اتوماتیک در فیس بوک و این فشار و عدم دریافت پاسخ باعث ایجاد این خلل بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    هانیس

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.