انجمن

قسمت VIP مخصوص  (۳ نوشته)

• VatanMovie

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۶:۵۸

سلام من میخواستم یه سایت راه اندازی کنم که از ب بسمه الله vip باشه یعنی وقتی آدرس اصلیو میزنی صفحه ورود وی آی پی باشه بعد که وارد شد موضوعاتو پستارو نشونش بده و بتونن دانلود کنن حالا ویژگی هاش ایناس :
    1- اگه از آدرس دیگه ای وارد سایت بشه دوباره همون لصحه لوگین بیاد ( به هیچ وجه تقلب نکنن )
    2-اگه بخوان لینکارو تو سایت خودشون بزارن و مردم ازشون دانلود کنن ریدایرکت بشه تو صفحه لوگین سایت اصلی
    3-بشه سیستم پرداخت آنلاین و ساخت اکانت با سیستم پرداخت ایرانی روش پیاده کرد
    -----------------------
    ببخشید اگه تکراریه که فکر نکنم باشه ولی پیدا نکردم اگه افزونش هست بگید تا بتونم بزارم اگه هم نمیشه از وردپرس استفاده کنم بگید چه سیستمی یا هرچی خودتون میدونید دیگه این خصوصیاتو داشته باشه :d

با تشکر ==:>

• VatanMovie

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۰

;

VatanMovie گفت:
    سلام من میخواستم یه سایت راه اندازی کنم که از ب بسمه الله vip باشه یعنی وقتی آدرس اصلیو میزنی صفحه ورود وی آی پی باشه بعد که وارد شد موضوعاتو پستارو نشونش بده و بتونن دانلود کنن حالا ویژگی هاش ایناس :
    1- اگه از آدرس دیگه ای وارد سایت بشه دوباره همون لصحه لوگین بیاد ( به هیچ وجه تقلب نکنن )
    2-اگه بخوان لینکارو تو سایت خودشون بزارن و مردم ازشون دانلود کنن ریدایرکت بشه تو صفحه لوگین سایت اصلی
    3-بشه سیستم پرداخت آنلاین و ساخت اکانت با سیستم پرداخت ایرانی روش پیاده کرد
    -----------------------
    ببخشید اگه تکراریه که فکر نکنم باشه ولی پیدا نکردم اگه افزونش هست بگید تا بتونم بزارم اگه هم نمیشه از وردپرس استفاده کنم بگید چه سیستمی یا هرچی خودتون میدونید دیگه این خصوصیاتو داشته باشه :d

با تشکر ==:>

کسی اصلا هست تو این انجمن ؟

• mostafaes

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۰

شاید این افزونه کارتون رو راه بندازه
    افزونه vip مشترک ویژه وردپرس با درگاه پرداخت آنلاین و سرویس اس ام دهی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها