انجمن

ساخت منوی بالای سایت  (۴ نوشته)

• qasem1368

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲

منو بالای سایت چجوری درست کنم؟
    بنده مبتدی هستم
    لطفا یکی خیلی واضح و آسون بگه چجوری منو مثلا بالای سایت درست کنم که موس میره روی اون مثلا زیرشاخه هاش باز بشه؟

• امیر مقدادی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۰
    ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶

قالبت نمی دانم چیه بعضی از قالب ها از طریق فهرست دلخواه می توانند این کار را انجام بدن که من برات راحت توضیح می دهم.
    برو به قسمت مدیریت سایتت و بعد برو به بخش نمایش و از اونجا فهرست ها را پیدا کن
    حالا یه اسم بده به فهرستت و ذخیره را بزن (در واقع شما برای ایجاد یه فهرست که توش می توانه تعدادی نام دسته و برگه و لینک و ... باشه یه اسم می دی تا وردپرس کل این داستان ها را تحت یه اسمی بشناسه)
    بعد از منوی بالا که اسم منویی که ساختی را نوشته انتخاب کن و از ستون سمت راستت هر چیزی که می خوای توی منوی که داری می سازی را نمایش بده را بزن مثل برگه ها یا دسته ها یا حتی لینک یه صفحه خارج از سایتت
    بعد کل داستان را ذخیره کن
    حالا اگر قالب شما منوهای بالا جایی داره که کافیه آدرس بدی که این منویی که ساختی را در آن نمایش بده و اگر نه از طریق ابزارک ها می توانی این کار را انجام بدی
    خود وردپرس ابزارکی داره با عنوان فهرست دلخواه و می تونی اسمی که الان ساختی را ببینی با کلیک روی آن اسم سایتت آماده می شه :)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    qasem1368
  • طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۸
    ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۷

به این طور منو ها ، منو ابشاری میکن در گوگل جستجو کنین " آموزش ساخت منو ابشاری در وردپرس "

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    qasem1368
  • qasem1368

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۹

amirmeghdadi گفت:
    قالبت نمی دانم چیه بعضی از قالب ها از طریق فهرست دلخواه می توانند این کار را انجام بدن که من برات راحت توضیح می دهم.
    برو به قسمت مدیریت سایتت و بعد برو به بخش نمایش و از اونجا فهرست ها را پیدا کن
    حالا یه اسم بده به فهرستت و ذخیره را بزن (در واقع شما برای ایجاد یه فهرست که توش می توانه تعدادی نام دسته و برگه و لینک و ... باشه یه اسم می دی تا وردپرس کل این داستان ها را تحت یه اسمی بشناسه)
    بعد از منوی بالا که اسم منویی که ساختی را نوشته انتخاب کن و از ستون سمت راستت هر چیزی که می خوای توی منوی که داری می سازی را نمایش بده را بزن مثل برگه ها یا دسته ها یا حتی لینک یه صفحه خارج از سایتت
    بعد کل داستان را ذخیره کن
    حالا اگر قالب شما منوهای بالا جایی داره که کافیه آدرس بدی که این منویی که ساختی را در آن نمایش بده و اگر نه از طریق ابزارک ها می توانی این کار را انجام بدی
    خود وردپرس ابزارکی داره با عنوان فهرست دلخواه و می تونی اسمی که الان ساختی را ببینی با کلیک روی آن اسم سایتت آماده می شه :)

مرسی که جواب دادید
    من تمام این مراحلو رفتم و دسته ها و زیرشاخه هارو ایجاد کردم ولی به صورت بازشو یا همون آبشاری نشون نمیده! قالب من صحیفست و میخوام مثل این سایت که اینم قالبش صحیفست نمایش داده بشه:http://www.noandishaan.com

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.