انجمن

راه اندازی فروشگاه با قالب جداگانه  (۴ نوشته)

• reza_yz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    میخوام توسط افزونه EDD و قالب مخصوص این افزونه در کنار سایت اصلی یک سایت دیگر به عنوان فروشگاه راه اندازی کنم.
    قالب سایت اصلی با افزونه های فروشگاهی سازگاری ندارد و از طرفی قالبی جدا برای فروشگاه در نظر گرفته شده است.
    برای اینکار پیشنهاد میکنید دو وردپرس جداگانه نصب کنم (مثلا فروشگاه روی ساب دامین) یا وردپرس شبکه ؟
    در واقع کدام بهینه تر و مرسوم است ؟یا اگر روش دیگری نیز وجود دارد پیشنهاد دهید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    هانیس
  • parswebdesign

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶

سلام
    وردپرس شبکه یا نصب دو وردپرس هر کدام مزایا و معایب خاص خودش رو دارد.
    وردپرس شبکه در آینده انتقال مطالب یا انتقال به هاست دیگر را با مشکل مواجه میکنه اما دو وردپرس خیر. اما از طرفی مدیریت در وردپرس شبکه راحت تر است.

هانیس
  • کانال تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸

اگه فروشگاهتون نیاز به اتصال به دیتابیس سایت اصلی نداره و کاملا میتونه جدا باشه بهتر این هست که وردپرس جدا و با دیتابیس جدا برای فروشگاهتون داشته باشید

هانیس
  • kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳

reza_yz گفت:
    با عرض سلام خدمت همه دوستان
    میخوام توسط افزونه EDD و قالب مخصوص این افزونه در کنار سایت اصلی یک سایت دیگر به عنوان فروشگاه راه اندازی کنم.
    قالب سایت اصلی با افزونه های فروشگاهی سازگاری ندارد و از طرفی قالبی جدا برای فروشگاه در نظر گرفته شده است.
    برای اینکار پیشنهاد میکنید دو وردپرس جداگانه نصب کنم (مثلا فروشگاه روی ساب دامین) یا وردپرس شبکه ؟
    در واقع کدام بهینه تر و مرسوم است ؟یا اگر روش دیگری نیز وجود دارد پیشنهاد دهید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

درود .
    دقیقا زمانی که شما از افزونه Edd استفاده می کنید ، یک پست تایپ جدید به وردپرس شما اضافه می شود .
    که قالب آن را بصورت سفارشی میتوانید در فایل های زیر (مربوط به قالب) ویرایش کنید :
    archive-download.php
    single-download.php
    taxonomy-download_category.php
    taxonomy-download_tag.php

موفق باشید .

هانیس

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها