انجمن

تغییر دادن کدهای html در ورد پرس  (۱۲ نوشته)

• naj

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸

با سلام و احترام

من یه چند وقته درگیر یه موضوع در ورد پرس هستم و اون این هست که مثلا میخوام یه کلمه و یه نوشته مربوط به قالب و تغییر بدم که نیاز به تغییر کد اچ تی ام ال هستش , نمیشه , یعنی در واقع نمیدونم از کجا باید به کد های اچ تی ام ال دسترسی پیدا کنم که اونارو تغییر بدم . خیلی سرچ کردم تو نت ولی مطلبی پیدا نکردم که جوابمو بده .
    اگه راهنماییم کنید بسیار ممنون میشم .
    ادرس سایتمم اینه
    http://najrobotics.com/store/

• یو پی اس ups

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸

دوست عزیز هر قالب وردپرس از چندین صفحه php تشکیل شده که هر کدام مال بخشی هستند,مثلا هدر,ایندکس,فوتر و ...

برای مثال صفحه اصلی داخل فایل index.php تولید میشه,

توی قالب آماده ها هم کد html نمیشه که وجود نداشته باشه,چون ساختار یکیه,فقط ممکنه اطلاعات داخلش به صورت داینامیک و با استفاده از یک قطعه کد php تولید بشه...

موفق باشید ...

• naj

آفلاین
    عضو
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷

با تشکر

ولی چیزی که وجود داره اینه من از طریق کد های پی اچ پی قادر به تغییر کلمات نیستم و حتما باید دسترسی مستقیم به کد های اچ تی ام ال داشته باشم که کل قالب و هم تو ورد پرس و هم تو سی پنل بررسی کردم ولی به نتیجه نرسیدم و نتونستم کد های اچ تی ام ال و پیدا کنم

• یو پی اس ups

آفلاین
    عضو
    ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵

سلام...من خودم تازه وارد کار با ووردپرس و دنیای وب شدم 25 سالمه و دیپلم ریاضی دارم ...و تازه دارم کار بک لینک کاری میکنم...سوال شما رو هم خودم جواب ندادم توی گوگل سرچ کردم و براتون فرستادم ....میتونی تو گوگل هر چی خواستی پیدا کنی.....شما خودتون مسلط هستین به زبانهای برنامه نویسی php html css ؟؟؟؟ به نظر شما میشه به تنهایی و بدون رفتن به کلاسهای اموزشی خصوصی بیرون و تنها با خوندن از گوگل و به تنهایی مسلط شد...چون واقعا کلاسهای بیرون هیچ چیز یاد نمیدن و فقط پول میگیرن....

• naj

آفلاین
    عضو
    ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳

من خودم توی گوگل سرچ کردم و به نتیجه ایی نرسیدم متاسفانه

بنظر من اگه واقعا میخواید تسلط پیدا کنید باید هزینه کنید و کلاسهای معتبر و انتخاب کنید
    به تنهایی و با سی دی اموزشی اونجور که باید جواب نمیگیرید و زمان بیشتری هم باید صرف کنید

من خودم اگه بخوام زبان برنامه نویسی رو مسلط بشم حتما کلاساشو میرم و برای اطلاعات بیشترم و به روز بودنم از نت و سی دی های اموزشی استفاده میکنم

• یو پی اس ups

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶

اخه میگن کلاسهای بیرون هیچ چیز یاد نمیدن .....و فقط پول مفت میگیرن..اصل کاری همت و تلاش خود ادمه.... و اینکه کار با وورد پرس و طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا میشه به تنهایی مسلط شد ؟؟؟؟؟؟

• naj

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

مسلما با همت و پشتکار شما نباشه بهترین استادها و کلاسها هم نمیتونه به پیشرفتون کمکی بکنه

شما با انتخاب درست کلا سهای اموزشی میتونی خیلی سریعتر جلو بری

البته هر کس یه مدلی از اموزش بهتر روش جواب میده ولی به نظر من و در مورد من انتخاب کلاس اموزشی مناسب تونست من و تا حد زیادی جلو بندازه

در صورتیکه قبلش خودم از سی دی های اموزشی و کتابها برای اموزش استفاده کرده بودم ولی کلاس رفتن برای من خیلی خیلی بهتر بود

• یو پی اس ups

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶

اسم واقعی شما چی هست ؟؟؟؟ دوست خوبم

میدونم..اخه من به داشتن مدرک اهمیت میدم...ولی بخاطر یه سری مشکلات و بدشانسی روزگار نتونستم ادامه تحصیل بدم و رشته ام ریاضی بود و مدرک دیپلم رو که گرفتم در پیش دانشگاهی درسهای تخصصی نتونستم پاس اش کنم..مدرک دیپلم موندم....و حالا تقریبا هفت هشت ساله که فاصله گرفتم از درس و کتاب و تنها چیزی که یادمه جدول ضربه....و با این فکر و مدرکی که دارم نمی تونم چیز ها و حرفه های جدیدی یاد بگیرم چون گفتم که به مدرک خیلی حساس ام و با مدرک دیپلم ....نمیتونم فکر ام رو تغییر بدم....وگرنه سئو که چیزی نیست ...سخت تر اشو هم توانایی رو دارم.....هر چی هم زور میزنم تا ادامه تحصیل بدم ...اعصاب ام نمیکشه...الان 25 سالمه تازه با سئو اشنا شدم و حتی در نصب وورد پرس مبتدی و صعیف هستم چه برسه به طراحی سایت.....من چطور میتونم خودم رو از این وضعیت نجات بدم....سن ام هر چه میره بالا شدید افسرده میشم....با اینکه توانایی و استعداد های زیادی دارم ولی شکست در تحصیلات و ماندن در مدرک دیپلم و پاس نکردن پیش دانشگاهی .....افسرده.. ام کرده...... و به خدا نمیدونم چکار کنم سن ام اگه کم بود یه کاری میشد کرد ولی الان من 25 سالمه و نزدیک به 26 سالگی بدون سرمایه و حرفه هر چه سن ام بره بالا بدبخت تر میشم.پایین بودن مدرک که کنار و در این جامعه به مدرک و پول اهمیت میدن... ببخشید که زیاد نوشتم .... چون واقعا هنگ کردم تو زندگی... سپاس فراوان

• naj

آفلاین
    عضو
    ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹

مسلما داشتن استعداد فراوان ولی بدون کار گیری تاثیر زیادی در روند پیشرفت شما نخواهد داشت
    ماهی رم هر وقت از اب بگیری تازس
    از نظر من شما نیاز به برنامه ریزی دراز مدت دارین

مثلا اینکه باید در نظر بگیری که تو پنج سال اینده میخوای به چی برسی و اونو خرد کنی تا به یه هفته برسه

من به شما توصیه می کنم کتاب قورباغه رو غورت بده رو حتما بخونید

• طراحی بنر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷

سلام دوست عزیز
    برای ویرایش فایل های پی اچ پی وردپرستون در پنل مدیریت به ناحیه نمایش مراجعه کنید وسپس ویریشگر رو انتخاب نمایید ، تمامی سورس پیج ها ونوشته در این قسمت قابل مشاهده هست وبه راحتی قابل تغییراست

• naj

آفلاین
    عضو
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹

niknegar گفت:
    سلام دوست عزیز
    برای ویرایش فایل های پی اچ پی وردپرستون در پنل مدیریت به ناحیه نمایش مراجعه کنید وسپس ویریشگر رو انتخاب نمایید ، تمامی سورس پیج ها ونوشته در این قسمت قابل مشاهده هست وبه راحتی قابل تغییراست

من میخوام به کدهای اچ تی ام ال دسترسی پیدا کنم نه پی اچ پی

• یو پی اس ups

آفلاین
    عضو
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰

هر چی سن ام میره بالا بدبختر میشم....چون من در هنگام درس خوندن همیشه نفر اول بودم و هیچوقت نمی خواستم حتی نفر دوم باشم ..حالا علاوه بر اینکه نفر اول نیستم بلکه الان من 25 سال هستم وقتی میبینم اونهایی که مثلا 15 یا شانزده ساله هستن و مدرک تحصیلی اشون از من بالاتر هست و بالاتر خواهد رفت شدید افسرده میشم ...چکار کنم من که نمی تونم حسودی کل انسانهای جهان رو بکنم..البته من ادم حسودی نیستم ...شکست در زندگی باعث شده که اینطوری عقده ای بشم.....حالا اگه میتونستم ادامه تحصیل بدم حالا یه چیزی ولی هر چی زور میزنم اعصاب ام نمی کشه....اما علاوه بر ضعف اعصاب یه چیزی هم مانع ام میشه اینکه من 25 ساله وقتی میرم واحدهای پیش دانشگاهی امو که بدم ..پارسال رفتم ولی دیدم که با 10 ساله های کوچکتر از خودم باید درس بخونم ...در اموزشگاه بزرگسال منظورمه ....و نتونستم بخونم با توجه به فکری در زمان اوج ام همیشه نفر اول بودم و الان علاوه بر اینکه از با هم سن سالهام درس نمیخونم بلکه از خیلی کوچکتر ها از خودم هم یابد بشینم درس بخونم و اگه نتونم بخونم و سن ام که میره بالا بدتر میشه...من حتی به خواهر خودم الان تقریبا 17 سالشه داره امسال انتخاب رشته میکنه حس حسادت میکنم....و این اصلا خوب نیست ..خودم هم این شخصیت امو دوست ندارم.....وقتی الان میبینم که هم سن سالهام یه کسی شدن واس خودشون و فکر اینکه در اینده خیلی خیلی کوچکتر ها از خودم هم مدرک بالا و کسی شدن واس خودشون و شاید در اینده زیاد بچه های دوستهام که ازدواج کردن و بچه دارن ..و من با این طرز تفکر که دارم وقتی میانسال یا پیر شدم بچه های دوستم واس خودشون کسی شدن ولی من به شدت میترسم که با این طرز فکر حتی به بچه های انها هم حسودی بکنم و اونوقت برای من یه فاجعه رخ میده و از این میترسم که خودکشی کنم...خواهش میکنم کمک ام بکنین ..چون من واقعا حق ام این نیست ...با استعداد که داشتم در زمان نوجوانی به دلیل بیماری اعصابی که گرفتم در زمان دبیرستان و مشکلات روزگار و عقب افتادن و طرز تفکری الان دارم ..نابود خواهم شد بخصوص اینکه من همیشه عادت به اول بودن داشتم ...الان هر چی زور میزنم نمیتونم درس بخونم و دارم عقب می افتم....حتی از شدت افسردگی هم چهره ی زیبام داره پیرتر میشه با اینکه سن ام 25 سال هست...نه بیمه ای دارم نه کاری و نه سرمایه ای.....بخدا دروغ نگفتم..چون به غیر از خدا هیشکی رو ندارم .چکار کنم.....

درباره‌ی این موضوع