انجمن

مناسب ترین تعداد برچسپ گذاری؟  (۳ نوشته)

• Beetle repeller

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

بنظرتون بهترین تعداد کلمات کلیدی/برچسپ های یه مطلب چند تا هست؟ چه تعداد مناسبه یا به عبارتی تا چه تعداد از نظر گوگل عادیه, مشکوک و مشکل ساز نمیشه, یه سایت با رنک جهانی 600 هزار برسی کردم تا 80 مورد دیدم گذاشته سایت با رنک زیر هزار ایران هم برسی کردم تا 25 تا برچسپ برای مطالبش گذاشته. میدونید که میشه تا بیشمار برچسپ مرتبط با موضوع گذاشت الان من چند تا بزارم که مناسب باشه, 30 تا خوبه؟ یا 50 تا؟

• parswebdesign

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱

سلام
    به نظر من برچسب های واقعی درست کنید به تعداد 5 تا و اگر واقعا اون مطلب بیشتر نیاز داره چند تا دیگه هم بهش بزنید.
    زیاد زدن برچسب هم سرعت سایت رو میاره پایین هم دیتابیس رو سنگین میکنه و هم در سئو تاثیری نداره

• sarinweb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۲
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲

Beetle repeller گفت:
    بنظرتون بهترین تعداد کلمات کلیدی/برچسپ های یه مطلب چند تا هست؟ چه تعداد مناسبه یا به عبارتی تا چه تعداد از نظر گوگل عادیه, مشکوک و مشکل ساز نمیشه, یه سایت با رنک جهانی 600 هزار برسی کردم تا 80 مورد دیدم گذاشته سایت با رنک زیر هزار ایران هم برسی کردم تا 25 تا برچسپ برای مطالبش گذاشته. میدونید که میشه تا بیشمار برچسپ مرتبط با موضوع گذاشت الان من چند تا بزارم که مناسب باشه, 30 تا خوبه؟ یا 50 تا؟

به نظر من تا 5 الی 10 تا برچسب کافیه..
    طراحی سایت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.