انجمن

ایجاد مشکل پس از به روزرسانی افزونه Captcha by BestWebSoft  (۲ نوشته)

• روح الله فیض بخش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۱

با درود به همه عزیزان, من می خواستم مشکلی که برای خودم پیش آمده را اینجا مطرح کنم تا عزیزان دیگر به این مشکل بر نخورند! من بعد از به روز رسانی افزونه Captcha by BestWebSoft
    دچار این مشکل شدم که سایتم از دست رس خارج شد و بعد از بررسی هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که به ظاهر این افزونه از مخزن وردپرس برداشته شده و بعد از به روز رسانی برخی از فایلهای این افزونه به صورت خودکار پاک می شوند و سایت را از دست رس خارج می کند. شما با ارور 500 برخورد می کنید! البته از دوستان می خواهم که بازهم در مخزن وردپرس بگردند که آیا این افزونه هنوز وجود دارد یا خیر؟ اما من هر چه گشتم این افزونه را در مخزن وردپرس پیدا نکردم و فکر کنم همین مسئله باعث این مشکل برای من شد. و یک درخواست دیگر از دوستان دارم, اگر افزونه ای شبیه این افزونه را می شناسید آن را معرفی نمایید که در آن معادله ریاضی داشته باشد زیرا ما نابینایان با کپچا تصویری دچار مشکل می شویم و دوستانی که به وبسایت من سر می زنند برخی شون نابینا هستند و نمی خواهم آنها دچار مشکل شوند. با تشکر. امیدوارم این اطلاع رسانی من به درد عزیزان خورده باشد و آنها به مشکل من دچار نشوند و سایتشان از دسترس خارج نشود.

• ali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶

سلام افزونه امنيتي Captcha براي گوگل نصب كن

درباره‌ی این موضوع