انجمن

چطور می تونم یه آواتار واسه ادمینم انتخاب کنم و ... ؟  (۴ نوشته)

• worldless

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۶

... تا حالا تو عمرم انقدر درگیر یه موضوع ساده نشده بودم.

من می خوام یه آواتار واسه ادمین خودم انتخاب کنم و بقیه کامنت دهنده های سایت یه آواتار پیشفرض داشته باشن. اما وقتی آواتار خودمو تو سایت Gravatar آپلود می کنم تمام کاربران از ادمین گرفته تا کامنت دهنده ها همه شون همون آواتار رو میگیرن. حتی از پلاگین هایی نظیر WP User Avatar هم استفاده کردم اما اونام همین مشکل رو دارن. کش و غیره رو هم پاک می کنم اما فایده باز مشکل رفع نمیشه. من فکر می کردم می تونم تو قسمت "کاربران" آواتار ادمین خودمو انتخاب کنم و تو قسمت "تنظیمات > گفت گوها" آواتار پیش فرض رو. اما وقتی آواتار رو چه از طریق Gravatar و چه پلاگین ها آپلود می کنم تنظیمات در قسمت گفتگو ها عملا هیچ تاثیری نداره...

وردپرس با تمام خوبی هاش یه تنظیم آواتار ساده نداره ؟ واقعا حال گیریه. الان چند روزه درگیر یه همچین موضوع ساده ام :(

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    دانلود رام
  • دانلود رام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰

worldless گفت:
    ... تا حالا تو عمرم انقدر درگیر یه موضوع ساده نشده بودم.

من می خوام یه آواتار واسه ادمین خودم انتخاب کنم و بقیه کامنت دهنده های سایت یه آواتار پیشفرض داشته باشن. اما وقتی آواتار خودمو تو سایت Gravatar آپلود می کنم تمام کاربران از ادمین گرفته تا کامنت دهنده ها همه شون همون آواتار رو میگیرن. حتی از پلاگین هایی نظیر WP User Avatar هم استفاده کردم اما اونام همین مشکل رو دارن. کش و غیره رو هم پاک می کنم اما فایده باز مشکل رفع نمیشه. من فکر می کردم می تونم تو قسمت "کاربران" آواتار ادمین خودمو انتخاب کنم و تو قسمت "تنظیمات > گفت گوها" آواتار پیش فرض رو. اما وقتی آواتار رو چه از طریق Gravatar و چه پلاگین ها آپلود می کنم تنظیمات در قسمت گفتگو ها عملا هیچ تاثیری نداره...

وردپرس با تمام خوبی هاش یه تنظیم آواتار ساده نداره ؟ واقعا حال گیریه. الان چند روزه درگیر یه همچین موضوع ساده ام :(

احتمالا اشکال در کدنویسی قالب شما باشه.از طراح قالبتون کمک بخواید

• طراحی بنر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵

مشکل در تابع قالبتونه دوست خوبم

• worldless

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳

وقتی از دانلود رام جواب دریافت کردم اومدم یه پلاگین دیگه رو هم تست کردم و مثل آب خوردن جواب داد. اسم شم Basic User Avatar هستش. مشکلش اینه که لقب ادمین رو هم به عکس اضافه می کنه و اگه لقب تون فارسی باشه اونوقت کانورت میشه که در نهایت عکس هم شناخته نمیشه. موقع استفاده از این پلاگین لقب ادمین تون حتما باید انگلیسی باشه...

بعید می دونم مشکل از قالب باشه چون تمام قالب های پیش فرض رو هم تست کرده بودم و مشکل رفع نشده بود

به هر حال ممنون از پاسخ تون

درباره‌ی این موضوع