انجمن

سرعت لود بسیار پایین  (۷ نوشته)

• mrebi4570

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱

با سلام خدمت اساتید محترم
    من چند سالی هست که با وردپرس کار میکنم و پوسته های مختلفی رو برای وردپرس طراحی یا کاستومایز کردم و این اولین باری هست که با چنین مشکلی برخورد میکنم و هر چه تلاش کردم موفق به حل اون نشدم.
    لود صفحه اول سایت حدود 40 ثانیه طول میکشه و من تمامی راهکارهایی که تو وب برای افزایش سرعت دیدم رو اعمال میکردم.
    کم کردن حجم تصاویر
    استفاده از کش
    و...
    هرچند تعداد ریکوئست های قالب زیاد هست ولی با این حال این زمان متناسب با تعداد ریکوئست ها نیست.
    ممنون میشم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم.

• تور تایلند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳

بعضی موقع به خاطر ارورهای مختلفی که پلاگینها میدن سیستم کند میشه، نشون دادن ارور رو در کنترل پنل اگه فعال نیست، فعال کنید، بعضی پلاگینها ریکوئستهایی به سایتهای خودشون میفرستن که لود رو کند میکنه، بعضی موقع هم پاسخ در سرور هست و مشکلاتی مثل کانکشن ضعیف یا سخت افزار ضعیف باعث میشه، بعضی موقع هم مشکل روتینگ عامل میشه که از ISP شماست

• mrebi4570

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹

thailandro گفت:
    بعضی موقع به خاطر ارورهای مختلفی که پلاگینها میدن سیستم کند میشه، نشون دادن ارور رو در کنترل پنل اگه فعال نیست، فعال کنید، بعضی پلاگینها ریکوئستهایی به سایتهای خودشون میفرستن که لود رو کند میکنه، بعضی موقع هم پاسخ در سرور هست و مشکلاتی مثل کانکشن ضعیف یا سخت افزار ضعیف باعث میشه، بعضی موقع هم مشکل روتینگ عامل میشه که از ISP شماست

ممنونم از شما دوست محترم
    موردی که من فراموش کردم بگم اینه که مشکل سرعت لود پایین صرفا برای صفحات سایت مخصوصا صفحه اول هست و در صفحه مدیریت سایت هیچ وقت (حتی به صورت موردی) این مشکل مشاهده نشده تا الان. حالا سوال من اینه که آیا با این حال هم امکان داره مشکل از پلاگینی باشه و فقط مواردی مثل ارسال ریکوئست به سایت سازنده پلاگین و... فقط در صفحه اصلی سایت اتفاق بیفته و در صفحه مدیریت مشکلی بوجود نیاره؟
    در خصوص ISP هم از خب از نقاط مختلفی تست گرفتم و با توجه به اینکه مشکل پابرجا بوده پس بعید هست که ایراد از ISP باشه و در خصوص سرور هم تا قبل از اینکه قالب رو عوض کنیم هیچ مشکلی نبوده.

احتمال 99درصد مشکل از قالب است ولی کجای قالب رو نمیدونم. در ضمن اگر از دوستان کسی میتونه این کار رو انجام بده از لحاظ هزینه هم از خجالتشون درمیام. فقط میخوایم این مشکل حل بشه. متأسفانه قالب هم بسیار پیچیده هست و شلوغ

• تور تایلند

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰

با این ابزار میتونی ریکوئستها رو بررسی کنی، و اینکه کدومشون بیشترین کندی در لود دارن به خوبی روی نمودار نشون داده میشه

https://tools.pingdom.com

• اپلیکیشن ها

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴

سلام .افزونه Wp-rocket میتونه در افزایش سرعت سایت و امتیاز جی تی متریکس به شما کمک کنه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    abbas_habibi
  • طراحی بنر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹

باسلام
    این مشکل به کندی سرورتون ربط داره ، هاستتون عوض کنید برطرف میشه

• دانلود واتساپ

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲

دلایل مختلفی ممکنه باعث کندی بشه
    باید با آنالیزورایی که هست بررسی کنی ببینی چی داره اذیت میکنه و لودینگ رو با مشکل مواجه میکنه
    بهینه نبودن عکسها و یا تعداد ریکوئست های زیاد میتونه از جمله دلایلش باشه
    دانلود اپدیت موبوگرام

درباره‌ی این موضوع