انجمن

مشکل ورود به مدیریت  (۴ نوشته)

• mamadletsgo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳

درود
    پسوردی که همیشه باهاش وارد میشدم قبول نمیکنه و باز نمیشه

از طرفی فراموشی رمز عبور رو هم که میزنم ایمیل ارسال نمیشه

وارد دیتابیس تیبل یوزر شدم و ازونجا اومدن از فیلد user_pass رو تغییر بدم

اما نکته اینجاست که من پسوردم رو که به MD5 تبدیل میکنم اینطوری میشه 560adce507d06a50563096513310650a

اما پسوردی که در دیتابیس بود به این شکل بود $P$BF0fs.MScxWrQoXBTNgeYWK.WRbNhd/

به نظر من دیتابیس پسورد رو MD5 تبدیل نمیکنه آیا کسی میدونه این پسورد به چی تبدیل شده که منم به همین شکل تبدیل کنم پسوردمو و مشکلم حل بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

باتشکر

• ijavan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰

با سلام
    تا جایی که من می دونم هش پسوردهای وردپرس MD5 نیست و یک هش مخصوصه که خیلی از هکرها هنوز نتونستن رمزگشاییش کنن
    که البته به نظر من این یکی از شاهکارهای وردپرسه ...
    اما پیشنهاد من به شما اینه که یک نسخه وردپرس توی لوکال نصب کنید و موقع نصب پسوردی رو که می خواین برای سایت بالاتون قرار بدین رو وارد کنین تا توی تیبل یوزر لوکال به صورت هش وردپرس ثبت بشه ، حالا از طریق phpmyadmin سایت لوکال وارد تیبل wp user بشید و پسورد هش شده رو کپی کنید و توی تیبل اصلی سایتتون paste کنید ...
    به همین سادگی ... !!!
    موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mamadletsgo
  • mamadletsgo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸

باتشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
    اتفاقا این راه به ذهن خودم هم رسیده بود و انجام هم دادم
    اما متاسفانه فایده ای نداشت
    چند روز پیش به سایتم حمله شد و فایروال سایتم حدود 200 ایمیل اخطار با یک آی پی خارجی برام ارسال کرد
    الان هرکار میکنم نه ایمیل بازیابی ارسال میشه و نه با تغییر پسورد باز میشه سایتم
    از بد شانسی هیچ بک آپی هم از دیتابیس نگرفتم
    اما چیزی که به ذهن خودم میرسه اینه که مجدد سایت رو نصب کنم تیبل های دیتابیس رو بک آپ گیری کنم و به دیتابیس جدید انتقال بدم که پست ها و کامنت ها از دست نرن ...
    فقط این رو اگه اطلاع دقیق دارید به من لطفا بگید که از کدوم تیبل ها بک آپ گیری کنم که پست ها ، کامنت ها و افزونه هایی که نصب هست بطور کامل انتقال داده بشه !
    باتشکر

• ijavan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۸

سلام مجدد
    پیشنهاد اول : با ارائه دهنده هاست تماس بگیرید به احتمال زیاد بک آپ داشته باشن (البته ممکنه قبلا خودتون اقدام کرده باشید ... )
    پیشنهاد دوم : از همه ی دیتابیس بک آپ بگیرید (محض اطمینان !!!) ولی تا جایی که من اطلاع دارم تیبل های زیر اطلاعات پست ها و کامنت ها رو ذخیره می کنند :

wp_posts
    wp_postmeta
    wp_comments

البته من در این باره اطلاعات جامع و دقیقی ندارم ، پیشنهاد می کنم از یک وردپرس دان خبره کمک بگیرید .

در مورد تیبل های مربوط به افزونه ها هم باید بگم که بستگی به افرونه داره ، مثلا افزونه های gd star rating یا woocommerce تیبل های مخصوص به خودشون رو دارن اما افزونه های ساده تر اطلاعاتشون رو توی تیبل wp_options ذخیره می کنند ...
    امیدوارم این اطلاعات براتون مفید باشه و مشکلتون هر چه سریع تر حل شه
    موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.