انجمن

حذف منوی سایت در صفحات دیگر  (۸ نوشته)

• ronalix

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴

با سلام

بنده قالب هیمالیا رو نصب کردم ، این قالب یک منو در بالا نمایش میده

بنده میخوام در دیگر صفحاتی که من ساختم دیگه این منو نمایش داده نشه فقط همون صفحه اصلی کافیه

http://uupload.ir/files/w83t_soal-01.png

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹

ronalix گفت:
    با سلام

بنده قالب هیمالیا رو نصب کردم ، این قالب یک منو در بالا نمایش میده

بنده میخوام در دیگر صفحاتی که من ساختم دیگه این منو نمایش داده نشه فقط همون صفحه اصلی کافیه

http://uupload.ir/files/w83t_soal-01.png

درود .
    کافیه فقط یک شرط بذارید که محتویات درون شرط فقط توی صفحه اصلی نمایش داده بشه .
    در واقع بدین صورت :

<?php if ( is_home() ) { ?>
    محتویات درون شرط (منو شما)
    <?php } ?>

موفق باشید .

• ronalix

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰

kamalireal گفت:

درود .
    کافیه فقط یک شرط بذارید که محتویات درون شرط فقط توی صفحه اصلی نمایش داده بشه .
    در واقع بدین صورت :

محتویات درون شرط (منو شما)
    <?php } ?>

موفق باشید .

دوست عزیز من برنامه نویسی اصلاً یاد ندارم میشه بگید این کد رو باید کجا قرار بدم ؟

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳

ronalix گفت:

دوست عزیز من برنامه نویسی اصلاً یاد ندارم میشه بگید این کد رو باید کجا قرار بدم ؟

بله ،
    معمولا منو بالای سایت درون فایل header.php قالب قرار میدن که اگر از فهرست ها برای منو استفاده می کنید کدش wp_nav_menu هست که باید درون شرط قرار بگیره .

موفق باشید .

• ronalix

آفلاین
    عضو
    ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

kamalireal گفت:

بله ،
    معمولا منو بالای سایت درون فایل header.php قالب قرار میدن که اگر از فهرست ها برای منو استفاده می کنید کدش wp_nav_menu هست که باید درون شرط قرار بگیره .

موفق باشید .

ممنون از پاسخ گویی شما

لطفا عکس زیر رو نگاه کنید اون قسمتی رو که آبی کردم کلاً داخل این کد شما قرار بدهم ؟

http://uupload.ir/files/mjv1_soal-02.png

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱

ronalix گفت:

ممنون از پاسخ گویی شما

لطفا عکس زیر رو نگاه کنید اون قسمتی رو که آبی کردم کلاً داخل این کد شما قرار بدهم ؟

http://uupload.ir/files/mjv1_soal-02.png

درود .
    اگر میخواید فقط منو حذف بشه ، کدی که درون عکس مشخص کرده اید رو مابین شرطی که براتون ارسال کردم قرار بدید .
    و اگر میخواید منو با کادر پشت منو بصورت کامل حذف بشه ، از شروع تگ nav تا بسته شدن تگ nav رو درون شرط قرار بدید .

کد منو شما اینجا قرار میگیرد، جایگذین این متن کنید
    <?php } ?>

شرط بالا بدین معناست بررسی میکنه اگر صفحه اصلی بود ، کدها و مقادیر درون شرط رو اجرا می کنه و در غیر اینصورت اگر صفحات دیگر باشند ، اجرا نمیکنه .

موفق باشید .

• ronalix

آفلاین
    عضو
    ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵

kamalireal گفت:

درود .
    اگر میخواید فقط منو حذف بشه ، کدی که درون عکس مشخص کرده اید رو مابین شرطی که براتون ارسال کردم قرار بدید .
    و اگر میخواید منو با کادر پشت منو بصورت کامل حذف بشه ، از شروع تگ nav تا بسته شدن تگ nav رو درون شرط قرار بدید .

کد منو شما اینجا قرار میگیرد، جایگذین این متن کنید
    <?php } ?>

شرط بالا بدین معناست بررسی میکنه اگر صفحه اصلی بود ، کدها و مقادیر درون شرط رو اجرا می کنه و در غیر اینصورت اگر صفحات دیگر باشند ، اجرا نمیکنه .

موفق باشید .

سلام

هر دو حالت رو امتحان کردم منتها فقط نوشته های منو پاک میشه و قسمت پشتش میمونه و تغییرات روی صفحه اصلی هم اعمال میشه یعنی وقتی نوشته ها رفت توی صفحه اصلی هم نوشته ها پاک شدن

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸

ronalix گفت:

سلام

هر دو حالت رو امتحان کردم منتها فقط نوشته های منو پاک میشه و قسمت پشتش میمونه و تغییرات روی صفحه اصلی هم اعمال میشه یعنی وقتی نوشته ها رفت توی صفحه اصلی هم نوشته ها پاک شدن

درود ،
    باید بصورت آنلاین بررسی کنم و یک شرط دیگه بذاریم ، که در صفحات دیگر (به غیر از صفحه اصلی) ، با استفاده از CSS اون بخش رو مخفی کرد .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها