انجمن


بهترین راهنمای برای بهینه سازی درونی وب سایت - seo on page  (۲ نوشته)

 • itzeroone

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۳
  تشکر شده: ۱ بار
  # نوشته شده: ۳ سال پیش
  ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶

  در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهینه سازی درونی وبسایت بعد از طراحی سایت برای آماده شدن و قرار گرفتن در بهترین نتایج گوگل آشنا کنیم .

  راهنمای اول - بهینه سازی عنوان صفحه در طراحی سایت

  یکی از مهمترین مسائل بهینه سازی درون سایت ، تگ عنوان صفحه است .تگ های عنوان را باید به گونه ای بنویسید که نمایانگر محتوای داخلی صفحه مورد نظر شما باشد . دومین نکته ای که باید به آن توجه ویژه بکنید ، تعداد کاراکتر های آن است ! اگر تعداد کاراکتر عنوان از 70 کاراکتر بالاتر بزند .

  راهنمای دوم - آدرس صفحه در بهینه سازی و سئو

  آدرس صفحه یا همان URL ، آدرسی است که از طریق آن میتوانید به مطالب خود دسترسی پیدا کنید . این آدرس میتواند شامل عنوان صفحه هم باشد ، اما توصیه ما به شما این است که در آدرس خود کلمات کلیدی عنوان صفحه خود را وارد کنید .
  این کلمات کلیدی در آدرس صفحه شما به گوگل میفهماند که مطالب شما مرتبط بوده و باید در بالاترین رتبه آنها را به کاربر نشان دهد .

  راهنمای سوم - لینکدهی داخلی به صفحات در طراحی سایت
  لینکدهی داخلی به صفحات دیگر سایتتان بسیار مهم و از اصلی ترین بحث ها در بهینه سازی سایت در گوگل است . اینکه لینک های مرتبط را در مقالات و سایت خود قرار دهید به گوگل نشان میدهد که تا چه حد انسجام میان مطالب و لینک های داخلی سایت شما وجود دارد و همین امر باعث میشود تا گوگل توجه بیشتری به شما نسبت به رقبایتان داشته باشد .

  با رعایت سه راهنمای بالا ، اولین گام و مهم ترین آن را برای بهینه سازی برداشته اید و کم کم باید وبسایت خود را برای بهینه سازی خارجی یا off page seo آماده کنید .

 • Mostafa

  آفلاین
  ناظم
  تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
  تشکر شده: ۵۷۷۷ بار
  # نوشته شده: ۳ سال پیش
  ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱

  هرگونه فعالیت تجاری/تبلیغاتی در انجمن ممنوع می‌باشد.

درباره‌ی این موضوعبرچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.